Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 98m a6 kur geriausia darit ratu suvedima?  (Skaityta 1365 kartus)

Neprisijungęs Flatronas

  • Įrašai: 74
    • Žiūrėti profilį
Re: 98m a6 kur geriausia darit ratu suvedima?
« Topic Start: 2010 Balandžio 12, 23:08:14 »
Nekuriant naujos temos:

Užmačiau tokį dalyką. Viena mano vairo traukė stovi šiek tiek įstrižai.




Kitoje pusėje stovi visiškai horizontaliai. Pas draugą tokioje a6 tik universale žiūrėjau, tai pas jį abi horizontaliai stovi. Dėl ko gali būti pakripusi? Ar čia reikia kažką daryti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2517 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Birželio 27, 11:40:47
sukūrė FonZero
0 Atsakymai
928 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 06, 18:59:20
sukūrė Arturras
10 Atsakymai
2201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugpjūčio 30, 12:35:25
sukūrė Nramsas