Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: klausimas del variklio panasumu  (Skaityta 1227 kartus)

Neprisijungęs Sposas

  • Įrašai: 792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: klausimas del variklio panasumu
« Topic Start: 2015 Sausio 17, 00:49:03 »
wx visuose saltiniuose 119kw, jis buvo skirtas lygtai svedu rinkai ir po to usa, kur buvo kai kuriose valstijose grieztesni istatymai del ismetimo.
WR motoras turi 147kw

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Vasario 09, 03:23:31
sukūrė Marys
2 Atsakymai
1190 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 22, 13:07:44
sukūrė acc
24 Atsakymai
3922 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugpjūčio 30, 23:22:01
sukūrė armis