Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi TT greiciu dezes keitimas is mechanines i automata  (Skaityta 1300 kartus)

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,pasistojo klausimas man ,sukasi mintis pirkti audi tt 1.8 benzina su mechanine deze ir pakeisti i automata . Klausimas butu toks ar tai imanoma ir nuo kokio modelio ji tiktu ar a4 ar a6 nuo 1,8 benzo ?kokios dar butu problemos ir niuansai keiciant deze ? Prasau pasidalinkit patirtim kas esat dare kazka panasaus .dekui

Neprisijungęs ivor007

  • Įrašai: 218
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Šiaip žmonės keičia iš automatinės į mechaninę. ir tada kai automatas sugenda. Manau kur kas paprasčiau ir pigiau gausis iskart nusipirkti variantą su automatine dėže

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kad iskart automata pirkt gaunasi brangiau ant 2000 euru ,tai vat ir idomu ar eina sutaupyt ant sito reikalo

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Automatas brangesnis? Nieko sau

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na pagal skelbimus ziurint ,tai taip iseina .

Neprisijungęs ivor007

  • Įrašai: 218
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
jei ir išloštum pora tūkst.litų ,sakykim, ar būtų verta knistis. gali pasidomėti kiek pagrindinės dalys kainuoja:dėžė, pusašių reiks, spidometro, stabdžių pedalo, kompiuterio, o dar ir pravodkę jam pajungti neįsivaizduoju kaip priburti reiktu. žodžiu man reiktų , aš geriau pirkčiau iškart su automatu. aišku, automatinės yra brangesnės , nes tai skaitoma kaip "navarotas"

Neprisijungęs surkuC

  • Секс и виски, кокс Карибский
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 4332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Vargu, ar tiks nuo 4 ir 6. Greiciau nuo a3 ar nuo vw beetle, ar golf...
TT variklis skersas, tai ir mazgai kitokie... Ar klystu? :think:
Vakar buvo per anksti, rytoj bus per vėlu, o šiandien nėra laiko.
A3 1.9 TDI 81kW
Visos silkės - žuvys, bet ne visos žuvys - silkės! -Ramzis3 ©

Neprisijungęs lin32

  • Įrašai: 1310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Automatas brangesnis? Nieko sau
realiai visada automatas brangesnis

Neprisijungęs Vytautas88

  • Įrašai: 1166
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,pasistojo klausimas man ,sukasi mintis pirkti audi tt 1.8 benzina su mechanine deze ir pakeisti i automata . Klausimas butu toks ar tai imanoma ir nuo kokio modelio ji tiktu ar a4 ar a6 nuo 1,8 benzo ?kokios dar butu problemos ir niuansai keiciant deze ? Prasau pasidalinkit patirtim kas esat dare kazka panasaus .dekui

Krūva reikalų, iš dalies tiktų tik nuo tų modelių, pas kuriuos motoras stovi skersai mašinos (A3, Golf4 ir pan.). Tada toliau pusašiai, kardanas tikriausiai ir visa kita periferija. Šiaip tas 1.8T nekaip važiuoja su automatu, mano nuomone.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Supratau ,daug vargo cia ,teks pirkt automata,tikiu kad ji nevaziuoja su 1.8,bet ne man reikia zmonai, manau uzteks sau imciau 3.2 ltr :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 05, 21:36:07
sukūrė arunas666
0 Atsakymai
690 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 06, 21:23:00
sukūrė darius_ks
0 Atsakymai
499 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 25, 14:30:49
sukūrė falkon7