Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 1.8t grandinės barškėjimas  (Skaityta 9090 kartus)

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
1.8t grandinės barškėjimas
« Topic Start: 2017 Liepos 28, 18:12:34 »
Sveiki forumieciai, paaukokit minutę mano rašinio skaitymui. Nupirkta audi A4 su 1.8t variklių.iskart degė check'as,o kompas rodė holo daviklį. Pasikonsultaves su meistru supratau,kad pas mane nėra elektrinio vanuso, stovi hidraulinis, o fyskė pravotkėje laisva. Dar apžiūrėjęs pastebėjau,kad ant variklio galvos esantis kodas yra atsuktuvu specialiai sugadintas,tad neaišku koks tas kodas. Iš to sprendžiu kad variklis ar galva keista. Nuspręsta įdėt elektra valdoma grandinės itempeja (vanusa). Įdėjus ir pasiimant iš meistro, baisus grandinės barškėjimas. Mašina grazinau, mesitras pralaike savaitę ir grąžino su degančiu checku ir barskancia grandine. Jis daugiau telefonu neatsiliepė o aš ir nenorėjau pas tokį varyt. Nuvariau pas kitą mesitra duodamas mintį kad reik keist itempeja,paaiškinau visa priešistorę. Jis iš kažkur gavo dėvėta itempeja, pakeitė,dar pakeitė holo daviklį,sakė kažkokie nesutapimai buvo galvos su bloku. Paėmiau mašina su kažkokiu lengvu triuksmeliu variklyje(kaip meistras sakė,sena mašina,daug prabegus). Pavazinejus kelias dienas, vėl pradėjo lyst grandinės garsas. Bandžiau su meistru kalbėt, sakė tepalus pasikeist,tai aš ir pakeičiau. Tuomet sakė tepalo paemeja issivalyt,isvaliau. Tuomet sakė,kad man reikia variklį pasikeist arba kapitalinį daryt, nes  jo teigimu indeklai galbūt isdile.daugiau šis meistras į kalbas nesileido, priimt remontuot nesutiko,nes jis mat laiko neturi. Šiandien matavau tepalo slėgį ant šiltos mašinos esant laisvoms apsukoms,tai rodo 0.9 ar 1 barą.grandine ima barsket kai mašina pasyla ir su ja pravaziuoji. Uzkurus ant laisvų ir uzsilus motorui,kaip ir nebarska arba vos vos, o pralekus normaliai,dirba kaip dyzelis.idomiausia kad prieš visus remontus ji dirbo normaliai tik degė chekas, kuris dabar nedega. Gal kas ką patart turit ar meistrą parekomenduot,kuris diagnozę pasakytų. Barškėjimas dingsta sukelus apsukas iki ~1300 aps/min. Nuėmus karteri, jame rasta itempejo sliauziko drožlių.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #1: 2017 Liepos 28, 18:31:54 »
na tai naujas įtempėjas ir grandinė? dar neįdėjai?

Neprisijungęs AVANTgarde

  • Įrašai: 1494
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #2: 2017 Liepos 28, 19:00:48 »
buvo nuimta galva kad matė nesutapimus tarp galvos ir bloko? tikrino ar gerai  dirba įtempėjas? jei po paskutinio remonto buvo digęs garsas ir vėl atsirado, plius radai šliaužiko drožlių, panašu, kad pertempta grandinė buvo ir sudrožė šliaužiką  :think:

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #3: 2017 Liepos 30, 22:52:22 »
Grandine nauja buvo,nes ją nupirko meistras kai pirmą kartą keitė itempeja,o po to max 500 kmpravaziavau. Paskutinį kartą keičiant itempeja meistras siūlė pirkt naują bet sakau,kad ji nauja. Jei vizualiai bloga tai galiu pirkt,tai jis sakė tada nereikia.o itempeja meistras ir kažkur pats nupirko dėvėta ir nupirko naują paprasta itempeja,nuo jo sudėjo sliauzikus ir dar gal spiruokle kažkokia.moralas tame kad naunas itempejas eina nuo 140 eu o deveto būrimas gavosi 90, tai ne ta vieta kur meistras pataupe manau. Dar jis rodė spiruokles dvi skirtingų ilgių. Nesupratau ką jis norėjo pasakyt dėl jų bet spėju jos dedasi į tą itempeja. Tada nesigilinau, nes džiaugiausi kad nebarska. Nesutapimus tarp galvos ir bloko per kompą matė kaip supratau. Dbr gaunasi per du meistrus 400 eurų imerkta ir bėda nedingo. Su elektriku kalbėjau, sakė elektra neprie ko, o tie grandinės itempejai nelabai genda jo teigimu. Dabar dar kartą varyt kažkokiam meistrui kuris pradžioj gražiai kalba o vėliau grazio formoj nafik siunčia tai irgi ne biznis. Nupirkt itempeja ir grandine ir darbas, vėl 300 eu, o jei pakeitus tas pats? Rašau forume, nes galbūt kažkas esat ardes ta itempeja ar šiaip turit suvokimą, nes nebežinau kur bėgt. O meistrai visi kaip susitarę, itempejo keitimas 100 eurų. Jau finansiškai skauda:-S
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 30, 23:06:05 sukūrė instead »

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #4: 2017 Liepos 31, 00:02:18 »
Nepamenu kaip pas audi yra, bet buvo atvejas su mazda, keite galvos tarpine ir joje nebuvo ismustas tepalo slegio kanalas grandines itempejui, ko pasekoje barskejo grandine. Gal kas atmes sita teorija  :-)

Neprisijungęs Dainiuss

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #5: 2017 Liepos 31, 17:59:16 »
gal pradziai,klaidos koda parodyk,tuos savo meistrus gali siusti,pas tave yra fiske itempejo solenoidui reguliuoti?

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #6: 2017 Liepos 31, 18:03:50 »
Blemba kad kiek žinau pas šituos 20 vožtuvų 1.8 ir 1.8t galvos vienodos. Betkokiu atveju stovi tas itempejas tik pas vieną paprastas kaip buvo pas mane iš pradžių, o pas kitas dar su elektra fazę velenėlio pakeičia. Jei žinočiau kad meistro kaltė tai varyciau pas jį ir aiskinciau kad remontuotu, o dabar jis aiškina, kad viskas su itempeju gerai. Jei būtų indeklai, kad kaip jis sako,tai manau pastoviai barsketu ir gal variklis prastai dirbtų. O dabar kad ir šiltas variklis, jei pastovi truputį uzgesinta, uzkurus kaip ir gerai dirba. Gal kas galit ką parekomenduot iš meistrų Kaune? Pradžioj variau pas meistrą į garažus pramonės prospekte, kur sakiau kad ilgai pralaike, tel. neatsiliepinejo, po to neveronyse pas ovidiju,kur dbr nenori priimt atgal, tai šitie netinka. Dar buvau nuvares į paneriu g. pas Saulių,tas sako kaip ir apsiimtu ardyt ir keist itempeja, bet vėl pinigai, juolab kad neaišku kur bėda.

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #7: 2017 Liepos 31, 18:04:46 »
Dainiuss, kad dabar klaidų kompas nebemeta. Jo, fyske kuri jungiasi į itempeja- yra. Kaip minėjau, nupirkus mašina,ji buvo laisva,dėl to ir dėtas itempejas elektrinis.jei teisingai tavo klausimą supratau.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 31, 18:13:01 sukūrė instead »

Neprisijungęs Dainiuss

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #8: 2017 Liepos 31, 22:06:50 »
gal tau ne itempejas barska,toks garsas?


Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #9: 2017 Liepos 31, 23:39:58 »
O siaip koks variklio kodas, kiek kW? Nes kiek atsimenu itempejas su faziu reguliavimu ejo tik pas 1.8T nuo 132 kW  :think:

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #10: 2017 Rugpjūčio 01, 00:29:52 »
Dainiuss, jo atrodo labai panašus garsas

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #11: 2017 Rugpjūčio 01, 00:31:37 »
Jankazas, pas mane dokumentuose 140kw, kodas BEX, bet kaip minėjau ar galva keista ar visas blokas. Ant galvos esantis kodas specialiai sugadintas ir neina įžiūrėti.

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #12: 2017 Rugpjūčio 01, 17:59:40 »
pridedu savo auto variklio garsa, kuris manau identiškas kaip ankstesniame video

Neprisijungęs Dainiuss

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #13: 2017 Rugpjūčio 01, 20:01:44 »
pirk nauja itempeja

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #14: 2017 Rugpjūčio 01, 23:59:13 »
Pirk tai pirk bet nejaugi du deti itempejai blogi?  Gal kažkodėl tepalas neateina iki jo, ta prasme kazkokie kanalai užkimšti? Arba gal kažką su tuo itempeju blogai surinko, jei burė iš dviejų? Ar ten nėra ką blogai surinkt?  Ir kaip su indeklu isdilimu? Ar čia  galimas variantas?  Nes kaip minėjau man meistras aiškino, kad spaudimo nesukelia į galvą dėl blogų indeklu. Ir matuot spaudimą prie filtro nesamonė, nes kažkaip ten galvoj gali būti kitoks spaudimas.

Neprisijungęs Dainiuss

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #15: 2017 Rugpjūčio 02, 08:59:51 »
nuimk voztuvu dangteli ir kurk,matysi ar tepala pasiduoda i itempeja gal ir kanalai uzkisti tepimo

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #16: 2017 Rugpjūčio 03, 22:19:16 »
O rimtas patarimas. O kaip matysiu ar paduoda tepalą?  Ir tepalą visur taskys ant uzkurtos be dangtelio, Arne?

Neprisijungęs Dainiuss

  • Įrašai: 134
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #17: 2017 Rugpjūčio 05, 02:01:26 »
tai visa varikli apdenk su skurliais daug neaptaskys bet matysi ar yra tepimas ar itempejas isitempia uzkurta


tam video nuo 10 minutes natosi kaip i itempeja per sona per tepalo kanala pasiduoda tepalas jei pas tave taip yra tai su tepimu vsks ok

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #18: 2017 Rugpjūčio 16, 00:01:38 »
Šiandien buvau nusiėmęs dangtelį ir sukant starteriu, bandžiau stebėti tepimo kanalą.mano manymu tepalo nepaduoda kaip aukšciau ikeltame video,o tik spjaudo. Procesą nufilmavau. Kur toliau "sliekų" ieškoti?
 

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #19: 2017 Rugpjūčio 16, 00:13:20 »
O čia nufilmavau trumpai uzkuriant. Labai taškosi, tai skubėjau gesint,o dabar žiūriu kad video labai trumpas gavosi. Bet tai jei ant šaltos nebarska grandine, vadinas kaip ir neuzkistas tepimo kanalas. Nors šilta pastovejus 5 min kartais pakenčiamai dirba kol nepergazuoji.

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #20: 2017 Rugpjūčio 16, 00:14:31 »
Ant plastmasinio virsurinio sliaužiko vos vos matosi žymės nuo grandinės.nera jis sudiles.

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #21: 2017 Rugpjūčio 16, 00:19:25 »
Dar nufilmavau itempejo padėti, tik telefoną primaigiau, gavosi 2s įrašo

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #22: 2017 Spalio 11, 23:45:00 »
Sveiki forumieciai, pagaliau sutvarkiau barskancia grandine ir papasakosiu kur buvo bėda. Nuvariau mašina pas tokį meistreli,kuris dar morališkai nuo darbo nepavarges, pasakiau bėda ir jis ėmė ardyt. Nupirkau dėvėta itempeja,tarpines. Isardes rado, kad pas mane viskas ant silikono pasodinta, rado silikono gabalėlį tepimo taške prie itempejo. Kaip jis sako,neaišku ar nuimant tas silikonas įkrito ar uzdedant ankstesniam meistrui. Toliau sulygindamas itempejus,rado, kad pas mane sliauzikai sudėti nuo paprasto-hidraulinio itempejo ir jie skiriasi. Pasirodo skiriasi grioveliai ant stumokliuko ir kaip meistras sakė, skiriasi stumokliuke skylutės aukštis. Skylutė skirta tepalo viršslėgiui.tai pas mane gaudavosi,kad visad tepalą isstumdavo lauk,ko pasekoje neissistume stumokliukas ir nepilnai itempe grandinę. Dabar atrodo viskas gerai,kolkas nebarska,tikiuosi ir nebarskes.meistrelis ne iš pigiuju,bet kaip jis sako- remontuoja kokybiškai. Dabar galvoju dar pas ankstesni meistrą Ovidiju iš Neveronių nuvaziuot, gal pinigus grąžins. Nes jis remontavo ir sakė jei nesigaus, pinigų neims. O gavosi, kad suremontavo, pinigus paėmė, naglai aiškino,kad gerai viską surinko, po to siūlė variklį pasikeist ir telefonu grazioj formoj nusiuntė toli. Tai va forumieciai, jei kas girdejot apie šį meistrą, tai gerai pagalvokit ar verta varyt. Aišku galbūt kažkas pasakytų, kad pas mane visko priburta variklyje ir kad mašina lavonas, bet aš galiu atsakyt, kad ir neieškau meistrų kurie moka tik orą į padangas pripust. Reziume, manau pagaliau radau darbą išmananti meistrą,kuri galiu ir jums rekomenduoti,jei kam reikės.jis dirba Kaune, Raudondvario pl. Prie regitros.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #23: 2017 Spalio 12, 07:22:49 »
Koks meistro vardas? Gal tam pačiame pastate kur ir regitra? :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 1.8t grandinės barškėjimas
« Atsakymas #24: 2017 Spalio 12, 08:36:35 »
Pirk tai pirk bet nejaugi du deti itempejai blogi?  Gal kažkodėl tepalas neateina iki jo, ta prasme kazkokie kanalai užkimšti? Arba gal kažką su tuo itempeju blogai surinko, jei burė iš dviejų? Ar ten nėra ką blogai surinkt?  Ir kaip su indeklu isdilimu? Ar čia  galimas variantas?  Nes kaip minėjau man meistras aiškino, kad spaudimo nesukelia į galvą dėl blogų indeklu. Ir matuot spaudimą prie filtro nesamonė, nes kažkaip ten galvoj gali būti kitoks spaudimas.
tai tu buvai dėjęs naują įtempėją ar ne??

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
833 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 06, 22:43:38
sukūrė ceVil
9 Atsakymai
1184 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Birželio 16, 22:44:33
sukūrė notranked
1 Atsakymai
1448 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugpjūčio 08, 07:28:15
sukūrė MACKFLYQQ