Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Važiuoklė, stabžiai, vairo stiprintuvas  (Skaityta 286139 kartus)

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Atsirado su mano V8 problemėlė. Spaudžiant stabdžių pedalą užvestai mašinai, juntamas daužymas per pedalą iki puses eigos paspaudimo, toliau jau gerai. Toks panašus daužymas kai veikia abs, tačiau šiuo atveju automobilis stovi vietoje. Kita kart padirbus automobiliui daužymas pradingsta :) . Gal kas esate susidūręs su panašia situacija?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Vibracija ir galimybė numinti pedalą užkurtai iki dugno yra požymiai kad stabdžių kriaušė, bomba ar dar kaip nors vadinama sugedusi.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mažiau tikėtinas variantas yra pats stiprintuvas esantis tarp cilindiriuko ir ugniasienės (beje kaip ji teisingai lietuviškai vadinasi??), nereiktų jo atmesti

bet greičiausiai bus bomba.

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Na pas mane nei užvestam, nei užgesintam automobiliui pedalas nekrenta iki dugno. Tik tuo tarpu daužo kol baigiasi pedalo laisvoji eiga ir nuspaudus  laikant pedalą yra ši vibracija.

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Gal tiesiog užtektų nuorinti sistemą ?  :goodboy:

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
O prie ko oras ir vibracija?  Antrą paspaudimą pedalas mažiau nusimina? Toliau kiek kartų po užgesinimo pedalas būna minkštas?

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Antra paspaudimą pedalas nusimina lygiai tiek pat. Po užgesinimo šiuo momentu negaliu atsakyti po kiek kartų jis pasidaro minkštas. Vat užvestam auto atleidus pedalą garso nelieka. Tik pradedi spausti pedalą iškart pasijunta mušimas. Ryt galesiu patikslinti del minkštumo.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Tai ir garsas kaip abs suveiktu yra? O skydelyje abs nezybsi?

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Taip garsas kaip ir abs suveiktu. Toks kaip tratėjimas atsiranda. Skydelyje nedega jokia įspėjamaji lemputė. Užvedus abs lempute užgesta.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Pabandyk abs išjungti jei tavo V8 iki 91 metų,  jei naujesnė saugiklį ištrauk, gal tada tikrai abs grybauja, nes būna dėl pabėgusių daviklių jis prieš pat sustojant suveikia, bet kad ir stovint suveikinetų nesu girdėjęs...

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Mano v8 93 metu. Ryt reiks pabandyti bet mano įtarimai linksta link stabdzių kriaušes,o eina ją kaip patikrinti?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Užgesinus pedalas turi būti minkštas bent 10 paspaudimų, bet ji garsų neskleidžia, tik lengvą vibraciją per pedalą

Neprisijungęs Vitiocha

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Po užgesinimo pedalas būna minkštas apie 5 paspaudimus :) Praorinus sistemą vibracijos kaip ir nebeliko. Pirmas paspaudimas iš kart po nuorinimo dar buvo su vibracija, toliau jau švaru. Manau, kad reiktu pasikeisti stabdžių kriaušę.  :bedantis:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
5 paspaudimai dar visai ok

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pirmiausia bandyk nuskaityti klaidas, ar visi davikliai tvarkingi, pagal požymius, nepanašu į mechaninį gedimą

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
gal kas zinot daret, kokie sdabdziai galima sudet i gala be didesniu perdarimu vietoj originaliu? su didesniais st. diskais?

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
S8 D2 facelift su 288mm berods, diskai + suportų kreipiančiosios, bet šito eksperimento praktiškai įgyvendinti neteko...

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
S8 D2 facelift su 288mm berods, diskai + suportų kreipiančiosios, bet šito eksperimento praktiškai įgyvendinti neteko...
na ne 288mm o 280mm  :) ;)

(y)
lygiai 6 metai atgal šitas reikalas buvo pradėtas gvildent  (z)
http://www.audiklubas.com/forumas/v8-skyrelis/vaziuokl-stabziai-vairo-stiprintuvas/msg651368/#msg651368
bet deja nieko konkrečiai ir nebuvo išsiaiškinta iki galo ir būtent šito 280mm varianto neteko užmatyt įgyvendinto....
http://audiv8.ru/forum/index.php?showtopic=8231&st=0
taigi kas pasuko 310mm su custom laikikliais, as nuėjau 2Bennett keliu ..

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
2010-ieji ff aš būdamas tinginys pasukau link "standartinių" bet gręžiotų zimmermann ir EBC red stuf... ligi šiol guli neišpakuoti :bedantis:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pamenu dar gūdžiais 2012 kalbinau apie stuffus per renginį, sakei negreitai dėsies,

bet kad taip negreitai, nu jo, nesitikėjau.

Gal yra noras stuffus paleist į pardavimą už pigiai? ;)

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pamenu dar gūdžiais 2012 kalbinau apie stuffus per renginį, sakei negreitai dėsies,

bet kad taip negreitai, nu jo, nesitikėjau.

Gal yra noras stuffus paleist į pardavimą už pigiai? ;)
tipo rusishka bizni prasukt? :-]

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vos radau - didelese pardose nebuvo imanoma net uzsakyt. Uzsakiau is imones, kuri is Lenkijos dalis gabena - kita diena buvo. Buvau AT Hydraulic, tai vien uz shkivo rieboksli 4 eur uzdainavo, o del kitu rieboksliu buvo neaaisku kokiu reik, nors buvu siurbli pateikes.
Kainavo 3 Eur. Uzsakineju Autotrone. 17 daliu.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
šitų oem kainuoja ar ne 20 eurų? o febi keli eurai
tas dph velnias žino kiek geras gaminojas, neteko girdėt.

pats keisi?

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
šitų oem kainuoja ar ne 20 eurų? o febi keli eurai
tas dph velnias žino kiek geras gaminojas, neteko girdėt.

pats keisi?
Nuo ~2007 m. perkam V8 siurblio riebokslius is tos pacios pardos (~4 komplektus esam pakeite iskaitant esama).
Pats nekeisiu, nes yra lengvesniu ir pigesniu budu :) . Bei ce ne mano ideja buvo keist tuos riebokslius, nes tas siurblis dar pries ~metus turejo but pakeistas ir jau kantrybe baiges, kai sistema uzsiorino nesenai. Dbr kazhkodel nustojo varyt tepala pro bakelio kamshti. :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 28, 14:40:12 sukūrė Wer3w0lf »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
2287 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Birželio 11, 22:09:50
sukūrė voisniz
1 Atsakymai
1475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 04, 17:17:10
sukūrė Residentas
5 Atsakymai
1539 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Birželio 25, 20:57:31
sukūrė zu