Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2423310 kartus)

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1221
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #16375: 2014 Lapkričio 22, 02:21:41 »
As jau spejau pasidziaugt pirmu sniegu ;)
O, uz poros savaiciu pirma kart antra karta TA eisiu su savo auto ;)
Zvaklaidzius reiktu pakeist su zvakem, bet ner pinigu - ir taip visks pakankomai gerai.... Keisiu, tik nzn kada tiksliai. Nesu pilnai patenkintas dabartine situacija, bei daugmazh visks gerai. Didziausia problema buvo su zuvedros oro filtro deze... Pac nustebes esu... Sian buvau idejes atgal savo "lievas" zvakes ir visks gerai pasidare (pries tai juzinau Grishmano virsh ~20 metu senumoi zvakes - mirusios, bet visos problemos buvo tuose isuktuose varzhtuose - wtf...). Apsukos slubuoja normos ribose +/- 50... Po zvakiu keitimo (bei dezes filtro) amplitude sumazejo kazhkiek.

 
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Lapkričio 22, 02:41:18 sukūrė Wer3w0lf »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11415 Atsakymai
1952104 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
781619 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK
B5 Pokalbiai ir diskusijos

Pradėjo orzo « 1 2 ... 54 55 » B5

1371 Atsakymai
236435 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 01, 22:28:52
sukūrė aadvokatas