Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ukmergės pokalbių tema  (Skaityta 292038 kartus)

Neprisijungęs gurksnis

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3458
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Ukmergės pokalbių tema
« Atsakymas #550: 2010 Spalio 04, 14:30:02 »
Laba diena, norejau paklausti, gal kas is dirba Aljuvos servise? kas blogo apie ji girdeti? kas gero? ;)

Ka ruosiesi ten tvarkytis ar darbintis? :V
Laba diena, norejau paklausti, gal kas is dirba Aljuvos servise? kas blogo apie ji girdeti? kas gero? ;)
pravaziuok pro ta vieta net nepristabdydamas  :D

o kas ten blogai, apšvieskit? ;) na yra pasiulymas eit dirbt... bet tikrai ne i dirbtuves... :-]
Šefas pyzdavotas :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137565 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152876 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss