Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Trukcioja vaziuojant: Audi 100 C4, 94m, 2.6, benzinas/dujos, automatas  (Skaityta 9277 kartus)

Cadis

  • Svečias
Sveiki,

Kaip jau supratot Audi C4 94m, 2.6, benzinas/dujos, automatas trukcioja vaziuojant. Trukcioja ir ant duju, ir ant benzino. Ir kai masina salta, ir kai jau susilusi ir daug km nuvaziavusi.

Trukciojimas pasireiskia taip: pradeda sokineti apsukos ir masina nevalingai trukcioja (bet ne koseja ir ne ciaudi). Kartais net uzgesta :E bet is karto be problemu vel uzsiveda. Ar gali buti greicio deze? t.y. trukcioja jungdama begi?

Zvakes ir zvaklaidziai geri. Noriu cia pasiklauti kas gali buti, kam yra taip jau buve, nes kai nuvaziuosiu i servisa,  "auksarankiai" puse variklio lieps pasikeist (-)

Aciu uz informatyvius atsakymus (h)

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
O kaip dirba variklis ant laisvu apsisukimu, saltas ir siltas, ar tik vaziuojant trukcioja?

Cadis

  • Svečias
ant laisvu dirba gerai, tik vaziuojant patrukcioja...

Cadis

  • Svečias
tai niekas nezino nuo ko cia ir kodel?

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Gali but kalta pavaru deze, arba ne, darykis diagnostika. Gal tepala reikia keist su filtrais arba jo truksta.

Neprisijungęs andrukas1

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
tai niekas nezino nuo ko cia ir kodel?
pabandyk pasikeisti dujų reduktoriu nes pas mano kaimyną ta pati bėda buvo ir laidus ir žvakes keitėm tas pats  pakeitėm reduktorių eina kaip bitė ,čia tik pasiulymas

Neprisijungęs makauskys

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
is karteriaus i oro srauto matuokli bus sutrukinejusi slanga ir traukia pasalini ora. Man taip buvo pasikeisiau ir dindo visos problemos :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
945 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 24, 15:04:50
sukūrė internas
9 Atsakymai
1889 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Sausio 29, 22:00:35
sukūrė juodvarnis
7 Atsakymai
8767 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Balandžio 05, 12:54:10
sukūrė vaaaudi