Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: spaudzian gaza, kuro negauna arba ...(audi 2.3)  (Skaityta 2998 kartus)

Neprisijungęs Deiviss

  • Įrašai: 503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
spaudzian gaza, kuro negauna (2.3)
« Topic Start: 2007 Spalio 08, 16:47:09 »
dar toks pastebejimas, ramiai vazuojant ryte, kai dar salta, lyg ir viskas ok, nezymiai kartais pasireiskia trukciojimas, bet jei greiciau paspaudi gaza... problema islenda trumpam ir juntamai...

Gal dar net co2 susireguliok... nzn bandyk jei nori..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1771 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 30, 20:07:42
sukūrė salo
9 Atsakymai
1943 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 03, 22:31:05
sukūrė Egas
8 Atsakymai
1919 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 10, 20:37:16
sukūrė wilddog