Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: spaudzian gaza, kuro negauna arba ...(audi 2.3)  (Skaityta 2989 kartus)

Neprisijungęs Deiviss

  • Įrašai: 503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
spaudzian gaza, kuro negauna (2.3)
« Topic Start: 2007 Spalio 07, 21:16:05 »
variklis 2.3 10 vostuvu, yra dujos, bet jas naudoju labai retai. zvakes, zvakiu laidai, skriejikas... viskas pakeista.
problema yra tik, kai variklis dirba ant benzino. spaudi gaza ir buna, kad variklis "uzspringsta", atleidi gaza, ant laisvu viskas ok. kai vazuoji, buna, kad paspaudi gaza ir toks jausmas, kad variklis i cilindra ar kelis, neganuna kuro, perjungi dujas, viskas ok.
2 kartu variau diagnostika, bet kai nuvazuoju, kaip tycia, problema neislenda, todel nieko neranda, sako: "pas taves viskas ok".
buna kad susitvarko ir koki 1 men viskas veikia gerai, bet pastaruoju metu, toks jausmas, kad kai atsalo, kai uzvedi varikli, gerai uzsiveda, dirba nelabai graziai, duodi gazo ir pradeda springto, kai pasivazineju kokias 10 min, viskas daugmaz susitvarko...
 :-{

gal kas turite kokiu ideju? idomu ar siurblis gali taip grybauti?

gal kuro filtras uzsiokimses? :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1771 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 30, 20:07:42
sukūrė salo
9 Atsakymai
1942 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 03, 22:31:05
sukūrė Egas
8 Atsakymai
1918 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 10, 20:37:16
sukūrė wilddog