Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Smirda dujomis  (Skaityta 1364 kartus)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Topic Start: 2008 Birželio 08, 20:22:31 »
Taigi is ismetimo smirda dujomis o ismetimas pakeistas t.y. kai buvo katalyzas nesmirdejo isidejau rezonatoriu smirda pagazuoji smirda dujom atbuline vaziuoji irgi smirda, kame cia beda? Ar kazkur gal ismetimas blogai suvirintas bet kad stovi vietoj nesmirda vaziuoji i kalna siek tiek kvapas jauciasi, kas cia gali buti? Dujos patikrintos tvarkoje CO geras ir t.t.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Smirda dujomis
« Atsakymas #1: 2008 Birželio 08, 20:24:23 »
patikek koks pas mane kvapas atsivere pasalinus vidurini bakeli..... cia tiesiog taip jau buna.

Neprisijungęs Marielis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #2: 2008 Birželio 08, 21:42:30 »
pas mane kartais kai tik uzvedi salta biski ant laisvu pasmirda ir nustoja bandyk dujas pasireguluoti ar ka net neisivaizduoju  :) sioks toks klausimelis ant pirmosios auto (katilizatoriaus nebuvo) gerai padraskius ant duju atsiradsdavo kvapas kaip surugusiu kiausiniu  :-] o ant golfo ir bulkos nera tokiu kvapu buve (abiejuose buvo katilizatorius) tipo cia del katalizatoriaus toks kvapas atsiranda??? ar dujos tais laikas buvo prastos pries 2m  :)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #3: 2008 Birželio 08, 23:17:29 »
patikek koks pas mane kvapas atsivere pasalinus vidurini bakeli..... cia tiesiog taip jau buna.

O jei langas uzdarytas tada gerai nesmirda  :)

wajdaz

  • Svečias
Smirda dujomis
« Atsakymas #4: 2008 Birželio 09, 00:14:55 »
o kaip pas tave paskutinis duslintuvo bakelis? gale turi duslintuvo vamzdis turi islyst uz buferio bent pora cm y isore.jei vamzdis giliau buferyje baigiaisi tai pas mane smirdejo irgi.pas mane visiskai tiesus ismetimas bet tvarkingai suvirinta ir nera jokio kvapo.jei CO geras ir pralaidumo nera duju tai ir ant benzino turi smirdeti-o tada tik ismetimo vamzdyje bus beda.arba gal koks kolektoriaus tarpine prakiurus.

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #5: 2008 Birželio 09, 10:49:15 »
o kaip pas tave paskutinis duslintuvo bakelis? gale turi duslintuvo vamzdis turi islyst uz buferio bent pora cm y isore.jei vamzdis giliau buferyje baigiaisi tai pas mane smirdejo irgi.pas mane visiskai tiesus ismetimas bet tvarkingai suvirinta ir nera jokio kvapo.jei CO geras ir pralaidumo nera duju tai ir ant benzino turi smirdeti-o tada tik ismetimo vamzdyje bus beda.arba gal koks kolektoriaus tarpine prakiurus.

Islinde is uz buferio reiks nuvaziuot i servisa gal kur prakiure...

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #6: 2008 Birželio 22, 18:45:59 »
Tai vat mistika tesiasi toliau po katalyzo isemimo ir rezonatoriaus ivirinimo ismetimo sistema tikrino Dieze viskas good, dujas ziurejo firmoj niekur neleidzia CO geras ir t.t. atidarau langa vaziuoju ir smirda uzdarau visiskai nesmirda bet esme kaip gali smirdeti pas mane duslintuvas lenktas i virsu gal cia kazkaip bet jei 80 varau ir smirda tai nezinau. Daugiau gazo ir smirda. Nevazinesi gi visad su uzdarytu langu. Gal kas turi kokiu minciu?

flex

  • Svečias
Smirda dujomis
« Atsakymas #7: 2008 Birželio 22, 22:03:43 »
Tai vat mistika tesiasi toliau po katalyzo isemimo ir rezonatoriaus ivirinimo ismetimo sistema tikrino Dieze viskas good, dujas ziurejo firmoj niekur neleidzia CO geras ir t.t. atidarau langa vaziuoju ir smirda uzdarau visiskai nesmirda bet esme kaip gali smirdeti pas mane duslintuvas lenktas i virsu gal cia kazkaip bet jei 80 varau ir smirda tai nezinau. Daugiau gazo ir smirda. Nevazinesi gi visad su uzdarytu langu. Gal kas turi kokiu minciu?

Tau smirdi dėl pernelyg į vidų įkišto dulintuvo antgalio....Ištrauk jį toliau, arba palenk į apačią kažkiek ir pajusi skirtumą... :)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #8: 2008 Birželio 22, 23:16:35 »
Tai vat mistika tesiasi toliau po katalyzo isemimo ir rezonatoriaus ivirinimo ismetimo sistema tikrino Dieze viskas good, dujas ziurejo firmoj niekur neleidzia CO geras ir t.t. atidarau langa vaziuoju ir smirda uzdarau visiskai nesmirda bet esme kaip gali smirdeti pas mane duslintuvas lenktas i virsu gal cia kazkaip bet jei 80 varau ir smirda tai nezinau. Daugiau gazo ir smirda. Nevazinesi gi visad su uzdarytu langu. Gal kas turi kokiu minciu?

Tau smirdi dėl pernelyg į vidų įkišto dulintuvo antgalio....Ištrauk jį toliau, arba palenk į apačią kažkiek ir pajusi skirtumą... :)

Bet kad jis normaliai islindes tik uzsirietes i i virsu tada reiks pabandyti biski patraukti i prieki :)

flex

  • Svečias
Smirda dujomis
« Atsakymas #9: 2008 Birželio 22, 23:32:01 »
O jei pavyktų tau bent kiek nuleisti žemyn, tada išvis jokio kvapo nebūtų... Pas mane dabar yra bakelis galinis su riestu į viršų antgaliu, bet jis yra išlindęs nemažai (nes daug kam užkliūva tas išlindimas) :D už tai man nėra išmetimo kvapo salone važiuojant trasoj :)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #10: 2008 Birželio 23, 20:47:15 »
O jei pavyktų tau bent kiek nuleisti žemyn, tada išvis jokio kvapo nebūtų... Pas mane dabar yra bakelis galinis su riestu į viršų antgaliu, bet jis yra išlindęs nemažai (nes daug kam užkliūva tas išlindimas) :D už tai man nėra išmetimo kvapo salone važiuojant trasoj :)

Dar vienas bajeris gali buti nesandarumu bagazineje ir atidarius langa traukia i salona, o man rodos ten yra nesandarumas vienas net zinau reiks uztept derva nes smirda gale daugiau prieki mazai vat gal cia kampas.

flex

  • Svečias
Smirda dujomis
« Atsakymas #11: 2008 Birželio 23, 22:53:01 »
Bagažinei daryk ką nori, bet neužtaisysi. Galu gale, šonuose yra ertmės ventiliacijai. Tad per ten ir trauks...esmė yra duslintuvo išsikišime.. :)

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #12: 2008 Birželio 24, 13:06:34 »
Bagažinei daryk ką nori, bet neužtaisysi. Galu gale, šonuose yra ertmės ventiliacijai. Tad per ten ir trauks...esmė yra duslintuvo išsikišime.. :)

Paziurek mano autogaraze kiek islinde jis man atrodo kad pakankamai  :)

flex

  • Svečias
Smirda dujomis
« Atsakymas #13: 2008 Birželio 24, 13:18:06 »
Aj dar vienas klausimas, o pas tave su išmetimu viskas tvarkoj? Tėvui, kai riebiai kurą mesdavo, tai smirdėdavo tolka tak :D Na šiaip jis yra riestas į viršų tavo tas antgalis, pabandyk kokius 2-3cm jį iškišt. Jei tas nepadės, tada jau nuleidžiu rankas ir siūlau dujokaukę nusipirkt  :D

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #14: 2008 Birželio 24, 14:27:44 »
Aj dar vienas klausimas, o pas tave su išmetimu viskas tvarkoj? Tėvui, kai riebiai kurą mesdavo, tai smirdėdavo tolka tak :D Na šiaip jis yra riestas į viršų tavo tas antgalis, pabandyk kokius 2-3cm jį iškišt. Jei tas nepadės, tada jau nuleidžiu rankas ir siūlau dujokaukę nusipirkt  :D

Jo tvarkoj tikrinau misini ir t.t. ir niekur neleidzia ziurek va kaip atrodo:



O va cia radau skyle bagaznike tai sutaisiau:



Krc jei po istraukimo nepades tai tada pardavinesiu masina. Rimtai.  :)

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Smirda dujomis
« Atsakymas #15: 2008 Birželio 24, 16:03:34 »
O tu dujų nutekėjimą (sandarumą) tikrinai?  :/

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #16: 2008 Birželio 24, 18:13:00 »
O tu dujų nutekėjimą (sandarumą) tikrinai?  :/

Tai beabejo, firmoje.

Neprisijungęs LinaS1

  • Įrašai: 358
    • Žiūrėti profilį
Smirda dujomis
« Atsakymas #17: 2008 Birželio 27, 23:12:22 »
Pasikeiciau paskutini bakeli viskas issisprende dar kruva nelauktu islaidu  (!?)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
967 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 10, 13:30:58
sukūrė jonukac
1 Atsakymai
597 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 24, 07:47:18
sukūrė darkam5
8 Atsakymai
2146 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 22, 19:12:52
sukūrė shiroko