Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Penktadienis 13d ir mano OOOO nevažiuoja???  (Skaityta 1470 kartus)

Neprisijungęs audib3coupe

  • Įrašai: 251
    • Žiūrėti profilį
Penktadienis 13d ir mano OOOO nevažiuoja???
« Topic Start: 2007 Balandžio 16, 11:36:13 »
Jei signalizacija su slapuku, tai kai bandai uzkur, paziurek ar degimas nedingsta, nu ar dega lemputes skydely :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1015 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Spalio 12, 16:47:03
sukūrė zyga
2 Atsakymai
1566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 01, 22:41:53
sukūrė xxignasxx
11 Atsakymai
1819 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 10, 21:34:23
sukūrė Sanmarko4