Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: nzn kas b4 yra  (Skaityta 1225 kartus)

Neprisijungęs rimvis911

  • Įrašai: 357
    • Žiūrėti profilį
Re: nzn kas b4 yra
« Topic Start: 2009 Balandžio 04, 06:29:41 »
tai wa susitwarikiau motora bet ant benzo nedirba iswis kai pastowi kiek laiko uzsikuria padirba gazo duodi tuoj pradeda slopt ciaudit ir uzgesta net neina pawaziuot 2l 85kw cia motorui gal kas zinot kas galety but?draugelis sako siurbli pasikeist
kuro filtra pasiziurek, gal jau uzsikimses ;)