Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Labai reikia pagalbos del kuro filtro  (Skaityta 2762 kartus)

Neprisijungęs SX

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Re: Labai reikia pagalbos del kuro filtro
« Topic Start: 2009 Lapkričio 19, 22:51:32 »
Lemputė tai pakaitinimo žvakių pradeda mirksėt kai vandens ten prisirenka, kompas šios klaidos nemato, pats kol išsiaiškinau.... beje, gal kas pasakys kaip tas vanduo nusileidžia, apačioj filtro yra toks plastmasinis balvonas, bet labai durnas ten priėjimas, ar jis atsisukt turi ar kaip kitaip. Bandžiau sukaliot, niekas ten man nesisuka, nenorėjau per jėgą laužt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2773 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 17, 02:38:01
sukūrė orzo
4 Atsakymai
9090 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Balandžio 06, 22:27:14
sukūrė only AUDI
4 Atsakymai
1305 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 10, 20:51:30
sukūrė Marka