Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klausimas bendras: kaip isjunginejat begi MGD?  (Skaityta 1491 kartus)

Neprisijungęs spyglys

  • Įrašai: 1254
    • Žiūrėti profilį
Klausimas bendras: kaip isjunginejat begi MGD?
« Topic Start: 2008 Lapkričio 28, 11:01:40 »
Taigi sveiki. Pradzioj pasakysiu nerekit visko neperskaite.  ;)

Esme tokia, visi zinom, jog ijungti, ar perjungti begi reikalinga sankaba, taciau nedaugelis is musu zino ar bando begi isjungti be sankabos, tiesiog elementariai be sankabos.

Klausimas mano toks: kaip jus tai darot, ir ar tai realiai kenkia, pastaraji teigini turit rimtai pagrist.

Esu pragrojes laaaabai daug automobiliu  (+), tiek senu, tiek nauju, tiek prabangios klases tiek ne, visur begis issijungia be sankabos be jokiu problemu, tarsi taip yra suprojektuota, taciau, jei kam pasakai, kad taip darai, kyla audringos diskusiju bangos, kad tai yra blogai, kenkia ir bla bla bla. Dazniausi meistru atsakyma: ragas greiciu dezei ir t.t. :) :)

Taigi, pakomentuokit. Ačiū.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
4940 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 02, 14:23:01
sukūrė Kawronn
0 Atsakymai
722 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 05, 08:56:12
sukūrė Remus136
2 Atsakymai
1272 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 13, 16:37:30
sukūrė Fenixoid