pirk mano

[/quote]
spalva nieko

kad universalas ir quattro didelis pliusas

variklis teisingas, taip pat pliusas

automatas.... vienas didelis minusas atsveriantis visus pliusus...
niekada gyvenime nepirksiu baltos masinos ir nevazinesiu su automatine pavaru deze, du kriterijai pagal kuriuos renkuosi pirkdamas masina
