Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klausimas apie audi A6 širdeles  (Skaityta 3386 kartus)

Blitzzz

  • Svečias
Klausimas apie audi A6 širdeles
« Topic Start: 2007 Gegužės 02, 23:42:33 »
Zodziu jau buvo sneketa skersai ir isilgai apie sita modeli... Taigi, mieste 1.8T i 12ltr galima sutilpti. Asq, jei paspausi sanaudos soka normaliai.
Pas mane a6 99m., 1.8T telpu graziai vaziuodamas i 9-10l mieste, vidurkis kazkur 8-9L.
Del vagiamumo tai be casco ir geros signalizacijos nepatariu pirkti. Kasco min 2000lt atseis...
Man draudimas ergo lietuva paskaiciavo 1400lt(singa 1300-1800lt), Lietuvos draudime brangiausiai 3300lt(signa 1200-1400lt).
Ai, pasivazinejes supratau, kad be parktroniko niekaip ten su sikna normaliai nepavazinesi... Nesimato nieko, ir nesijaucia visiskai jos...
Man viskas ciki - manevringa ir siaip pradedu ja isimylet  (v)
[/quote]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1111 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 13:33:21
sukūrė kazzlas
18 Atsakymai
3777 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 19, 14:56:23
sukūrė _Drakaz_
8 Atsakymai
8343 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 20, 16:04:40
sukūrė Donatello