Citata iš: spyglys 2007 Gegužės 02, 19:53:51 Zodziu jau buvo sneketa skersai ir isilgai apie sita modeli... Taigi, 2.4 mieste ryja nuo 13ltr, 2.8 nuo 14ltr jei dar quattro, 1.8T i 12ltr galima sutilpti. Asq, jei paspausi sanaudos soka normaliai. Del pakabos, kol kas nera jokiu pasireiskianciu ligu, kaip A4, bet pakaba irgi daugiasvirte man rodos cia eina. Del vagiamumo tai be casco ir geros signalizacijos nepatariu pirkti. Kasco min 2000lt atseis... Nu kas cia dar... Dirzu pakeitimas brangus, itempejai brangus (apie 2000lt V6 dirzus pakeisti).... Ir siaip, apart dizaino, deja nera ten nieko.... Vazinejau su tokia kuri laika, traukia gerai (2.4) minksta, gera garso izoliacija, bet medziagos jau ne tokios kaip senesnej A6 ir siaip, vidus nuvyle biski, tikejausi biski daugiau is jos, o gavau kaip VW koki, dar tas atsilenkiantis mago dangtelis erzino, jauciausi kaip Lagunoj sumautoj kokioj... Ai, pasivazinejes supratau, kad be parktroniko niekaip ten su sikna normaliai nepavazinesi... Nesimato nieko, ir nesijaucia visiskai jos... Ilgai ziurejes i ja nusprendziau geriau paimti S6, gauni ta pati, tik geresnes medziagas, asq senesnius metus, bet 169kw, recaro fantastiska salona.... Bet asq, kol ja surasiu, tai itariu reikes ir A6 imti... Siaip as asmeniskai imciau A6 1.9TDI, benzas nevertas tokiu eksploataciniu islaidu + kuro sanaudos, o TDI bent ekonomija pasidziaugsi... Bet ju kaina gerai soka iskart...sukasi man mintys ir apie senesniaja A6, bet visgi norisi su 2.8l 30V nu tie 190AG labai vilioja aisku jei imti senesniaja tai tik su visais imanomais navarotais buvau viena uzejes 97m. ledine su visais navarotais, bet kaina 20k lt uz tokia suma jau galima ir i naujesnius modelius pasidairyti
Zodziu jau buvo sneketa skersai ir isilgai apie sita modeli... Taigi, 2.4 mieste ryja nuo 13ltr, 2.8 nuo 14ltr jei dar quattro, 1.8T i 12ltr galima sutilpti. Asq, jei paspausi sanaudos soka normaliai. Del pakabos, kol kas nera jokiu pasireiskianciu ligu, kaip A4, bet pakaba irgi daugiasvirte man rodos cia eina. Del vagiamumo tai be casco ir geros signalizacijos nepatariu pirkti. Kasco min 2000lt atseis... Nu kas cia dar... Dirzu pakeitimas brangus, itempejai brangus (apie 2000lt V6 dirzus pakeisti).... Ir siaip, apart dizaino, deja nera ten nieko.... Vazinejau su tokia kuri laika, traukia gerai (2.4) minksta, gera garso izoliacija, bet medziagos jau ne tokios kaip senesnej A6 ir siaip, vidus nuvyle biski, tikejausi biski daugiau is jos, o gavau kaip VW koki, dar tas atsilenkiantis mago dangtelis erzino, jauciausi kaip Lagunoj sumautoj kokioj... Ai, pasivazinejes supratau, kad be parktroniko niekaip ten su sikna normaliai nepavazinesi... Nesimato nieko, ir nesijaucia visiskai jos... Ilgai ziurejes i ja nusprendziau geriau paimti S6, gauni ta pati, tik geresnes medziagas, asq senesnius metus, bet 169kw, recaro fantastiska salona.... Bet asq, kol ja surasiu, tai itariu reikes ir A6 imti... Siaip as asmeniskai imciau A6 1.9TDI, benzas nevertas tokiu eksploataciniu islaidu + kuro sanaudos, o TDI bent ekonomija pasidziaugsi... Bet ju kaina gerai soka iskart...
Pradėjo kazzlas Kėbulo ir salono skyrius
Pradėjo Kukulyz Dyzeliniai varikliai
Pradėjo tomhelis Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką)