domintu nuomone tik tu kas realiai yra susidure su A6 darbiniais agregatais: 2.8l 30v, 2.4l 30v ir 1.8T 20v.
kokie pliusai ir minusai kiekvieno is paminetu varikliu? eksploatacijos ypatumai? kuro sanaudos?
ar 1.8T A6 avantui ne per silpnas varikliukas? aisku stokinis, be patobulinimu

malonu butu isgirsti protingus pasisakymus sia tema, nes ateities planuose svieciasi galimybe isigyti kazka tokio is A6 seimos
