Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 85kw pastovejus nesikuria.  (Skaityta 2132 kartus)

ciokas

  • Svečias
Audi A6 85kw pastovejus nesikuria.
« Topic Start: 2008 Rugsėjo 14, 20:43:48 »
Sveiki, ieskojau per paieska, taciau butent tokios temos neradau. Tai va bedele tokia : nusipirkau a6. Su ja beda tokia, kad cia kai keletas dienu saltesniu buwo, is ryto labai jau sunkiai kuresi. Kad neuzkurciau visai nebuwo, taciau sunkiai ima. Is pradziu ziurejau pakaitinimo zvakes. Pasikeiciau. Tada atjungiau temperaturine fyske, kad zvakes sudirbtu nepriklausomai nuo temp. Taciau jokios naudos. Silta kuriasi labai puikiai. Tiesa, dar dumyja juodai, siek tiek daugiau nei standarte turetu.
Mano nuomone bedos gali buti
A) Gaudo ora sistema kazkur. (gal kas turi ideju kur ir kaip tai atsekti)
B) Degimas blogai sureguliuotas ( manau paaiskintu duma, taciau tada ko gero kurtusi ir silta blogai )
C) Skaiciau apie voztuveli kuro, kuris sulaiko kura nenubegus atgal i baka , tik nzn kaip ji tikrint ir kur jis. Siandien pastaciau nosim zemyn kad paziureti, nzn tik ar pavyks :)
D) Mesitrelio tokio nuomone ( pagrindine forsunke) as - abejoju.

Taigi, mieli kolegos gal kas dar kokiu ideju turite. Nes pasimeciau net jau :(

Labai Jums dekingas.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
21 Atsakymai
2715 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 16, 21:06:17
sukūrė rimisss
4 Atsakymai
1105 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 08, 11:43:56
sukūrė meskinas89
1 Atsakymai
835 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 25, 00:25:44
sukūrė only AUDI