Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 80 valgo benzina "kibirais"?Kas gali but?  (Skaityta 3336 kartus)

palelekas

  • Svečias
cia taip liaudi sako kibirais,,,nu siaip tai daug jama kai vaziuoji daugiau nei 90,,,

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
4892 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 19:58:00
sukūrė pele
8 Atsakymai
2810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 24, 11:19:40
sukūrė Sposas
18 Atsakymai
3438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 06, 17:25:40
sukūrė Ginciukas