Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI 2.2 20v TQ  (Skaityta 3339 kartus)

Neprisijungęs aandriss

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI 2.2 20v TQ
« Topic Start: 2009 Balandžio 23, 23:04:01 »
Nera traukos? Trukcioja pilnai nuspaudus gaza?
Lygiai taip pat buvo, probelmba buvo babinose, neisejo nustatyti kuri babina blogai veikia, tai nutarem, kad visos po "biski" kaltos, pasikeiciau babinu visa bloka vaziuoja kaip nauja. Na aisku, pries tai pasikeiciau visas zvakes, tepalus, dirzus, filtrus, liambda zondus, laisvu sukiu reugliatorius, na viska kas keiciasi...  (!?) Ieskojau kas negerai...
Paprasciausias dalykas tai susirask su tokiu paciu AAN varikliu, susikeiskit babinu blokais (5min darbo) ir viskas bus aisku  ;)
nu tai tiek pakeitus nelabai ir lieka kam but kaltam, bet tai cia kruva pinigu  (!?)
dar paprasciau su oscilografu pasiziureti babinu kreives ir tampa aisku kiek ir kuri ir kaip dirba ;)

Na matai, kai nusipirkau, tai visiviena "einamus" dalykus visus keiciau...tai nelabai ir pinigu sukisau i kazka, o siaip tai daug servisu apvaziavau, su daug zmoniu diskutavau, daugelis bande aiskintis kurios babinos nedirba... bet bergzdziai...
Tikrai geriau nezaist, jeigu yra galimybe pasitikrint ar babinu blokas kaltas, o greiciausiai jis  (h) , ir aisku pasikeisti ji.... tik va problema susirasti  :-{

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
4489 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
7 Atsakymai
3232 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 30, 01:17:47
sukūrė voisniz
19 Atsakymai
4375 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 30, 16:34:06
sukūrė flex