Nera traukos? Trukcioja pilnai nuspaudus gaza?
Lygiai taip pat buvo, probelmba buvo babinose, neisejo nustatyti kuri babina blogai veikia, tai nutarem, kad visos po "biski" kaltos, pasikeiciau babinu visa bloka vaziuoja kaip nauja. Na aisku, pries tai pasikeiciau visas zvakes, tepalus, dirzus, filtrus, liambda zondus, laisvu sukiu reugliatorius, na viska kas keiciasi...
Ieskojau kas negerai...
Paprasciausias dalykas tai susirask su tokiu paciu AAN varikliu, susikeiskit babinu blokais (5min darbo) ir viskas bus aisku 
nu tai tiek pakeitus nelabai ir lieka kam but kaltam, bet tai cia kruva pinigu 
dar paprasciau su oscilografu pasiziureti babinu kreives ir tampa aisku kiek ir kuri ir kaip dirba 
Na matai, kai nusipirkau, tai visiviena "einamus" dalykus visus keiciau...tai nelabai ir pinigu sukisau i kazka, o siaip tai daug servisu apvaziavau, su daug zmoniu diskutavau, daugelis bande aiskintis kurios babinos nedirba... bet bergzdziai...
Tikrai geriau nezaist, jeigu yra galimybe pasitikrint ar babinu blokas kaltas, o greiciausiai jis

, ir aisku pasikeisti ji.... tik va problema susirasti
