Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI 2.2 20v TQ  (Skaityta 3344 kartus)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: AUDI 2.2 20v TQ
« Topic Start: 2009 Balandžio 23, 22:05:13 »
nu pasmanes tai taip raso  :V     01257- valve for no-load operation stabilization -N71

01257- valve for no-load operation stabilization -N71
01247 single solenoid valve 1 for activated charcoal containers -N80
01262 single solenoid valve for load pressure control -N75
00528 elevator givers -F96
cia klaidos po pirmo pajungimo ar istryne klaidas ir po to po uzkurimo ziurejo kurios liko?
Gali buti ir daugiau priezasciu kaip oro temp. daviklis, kad ir oro srauto matuokle ir apalmai, jei nori maziau speliotis, pasijunk kompa ir paziurek ka rodys, jei bus neaisku ar negales pakomentuoti meistras tai atlikes, pakopink viska cia.
tokius dalykus kaip babinu, komutatoriu chimicijima nevisada rodo, turejau pries pora savaiciu S6 jokiu klaidu nerode, o buvo komutatorius, babina ir pypkes blogi ir trejindavo

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
4489 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
7 Atsakymai
3232 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 30, 01:17:47
sukūrė voisniz
19 Atsakymai
4375 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 30, 16:34:06
sukūrė flex