Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ar verta det paprastas dujas i 2.3 motorą?  (Skaityta 3477 kartus)

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Ar verta det paprastas dujas i 2.3 motorą?
« Atsakymas #25: 2007 Birželio 24, 18:14:24 »
sorri prisikaitinejau ads senu topicu ir maniau kad neis idet.. kad ir kaip noreciau kisene neleis to padaryt..  :-{ na, galios trukumas nzn kaip ten bus su juo, nes kai persedi nuo bulkos 55kw prie 125 tai skirtumas afigienas, nezinau ar smarkiai pajusiu dingusius tuos 15kw, klausimas kiek ju ten dar like.. o siaip kai auto pagrindinius km trasoj pravaziuoja, tai manau dujos reikalingos.. beje, kokios sanaudos trasoj ju butu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2059 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 25, 20:26:24
sukūrė barmenas
7 Atsakymai
1352 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 18, 10:53:51
sukūrė acc
1 Atsakymai
1032 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 13, 17:20:55
sukūrė only AUDI