Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 temperatura  (Skaityta 5166 kartus)

marisr

  • Svečias
A4 temperatura
« Topic Start: 2008 Sausio 13, 23:36:37 »
dar norejau paklaust, pas mane  A4 klima veikia normaliai bet pucia nelabai silta ora, keik girdejau buna peciukas uzkalkijes, gal zinot su kuom ji praplaut ar kaip nors pravalyt?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
29 Atsakymai
3907 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 30, 22:54:18
sukūrė asas0313
18 Atsakymai
2159 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 13:25:22
sukūrė rimisss
11 Atsakymai
2958 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 29, 12:39:20
sukūrė donzukauskas