Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A-6 Dumina juodais dumais...  (Skaityta 3227 kartus)

Neprisijungęs Neriuss

  • Įrašai: 396
    • Žiūrėti profilį
A-6 Dumina juodais dumais...
« Topic Start: 2007 Balandžio 10, 15:06:12 »
tai juk dyzeli turi ko noret. butu jis poros metu senumo tai nedumyt, o dabar turi sena traktoriu ir nori kad nedumytu, nesuprantu as tokiu pilieciu  (!?)


ne metuosse esme ,,,

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
23 Atsakymai
4794 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 04, 09:52:55
sukūrė rysante123
16 Atsakymai
6092 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 29, 17:04:15
sukūrė _Valdas_
9 Atsakymai
2298 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Liepos 16, 08:48:20
sukūrė Arnelisz