Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 1.9tdi nebetraukia 2500apsuku  (Skaityta 2250 kartus)

Neprisijungęs pasinagrinekim

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
Re: 1.9tdi nebetraukia 2500apsuku
« Topic Start: 2009 Lapkričio 05, 16:32:58 »
tai wa tame ir esme, kad wiska tikrinau ?!? wiskas gerai funkciuonuoja. wienintelis dalykas ko netrikinau degimo kampas ir apsukos uzwestam warikliui 1,100tukst. sawaitgali ketinu pirkti vag-com laida su iranga kokie turetu buti parametrai gywi? gal kas koki saita pametetumet, nes su diagnostika normaliai neesu susipazines. be to dar klausimukas kaip turetu dirbti EGR kai numauni slanga nuo isiurbimo kolektoriaus, nes pas mane ji tai atsidaro tai uzsidaro, arba buna prasidarius, atjungus EGR trauka panasi. 8:8

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
34 Atsakymai
6890 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 24, 13:33:31
sukūrė aiva2,5tdi
4 Atsakymai
1045 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gruodžio 02, 18:05:20
sukūrė ganzai
12 Atsakymai
2679 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 08, 21:47:08
sukūrė Glusas