Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Šiaulių pokalbių tema  (Skaityta 923451 kartus)

Neprisijungęs BaDaRiS

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
Re: Šiaulių pokalbių tema
« Atsakymas #3300: 2011 Birželio 14, 01:28:14 »
Sveiki tautieciai  (h) ,papokstavo mano audziucha  :[ tiksliau pagrindinio dirzo itempejes sugalvojo uzstrigt tuo paciu susvilint dirziuka bei prasisukt per kelis dantraciukus toleliau,ko pasekoje voztuveliai smagiai sulankstyti,tai va turiu klausima kur siauliuose galima butu rast  ?!? 2.3 5cyl. 92m ceskei naujus voztuvelius bei galvos varztus,tarpine ir visa kita itariu ir mano mociute rastu :) .Jei kas galit patart tada i PM labai aciu is anksto  (v)
gal geriau ciela varikli kita deti ir tiek
Em dejau jau pries tai senajai ceskei,tai siek tiek brangokai man atsieina,nes dabar gyvenu UK,o tokiu kaip ceskiu cia nebera "antikvarai" jau neva skaitosi,o is lietuvos gabentis brangoka,geriau va pats galva susitvarkysiu ir tiek.

Sveiki tautieciai  (h) ,papokstavo mano audziucha  :[ tiksliau pagrindinio dirzo itempejes sugalvojo uzstrigt tuo paciu susvilint dirziuka bei prasisukt per kelis dantraciukus toleliau,ko pasekoje voztuveliai smagiai sulankstyti,tai va turiu klausima kur siauliuose galima butu rast  ?!? 2.3 5cyl. 92m ceskei naujus voztuvelius bei galvos varztus,tarpine ir visa kita itariu ir mano mociute rastu :) .Jei kas galit patart tada i PM labai aciu is anksto  (v)


o pries visa tai nesigirdejo cypimo ar siaip cepsejimo uzvedus ? :)
Pries visa tai jokiu garseliu niekad nesu girdejes,dabar viska paleidus buvo pasigesta puse guoliuku ant itempejo :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28642 Atsakymai
1338799 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Kovo 27, 18:45:37
sukūrė ramasS
10860 Atsakymai
682858 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Vasario 29, 09:56:08
sukūrė Doncekazzz
30136 Atsakymai
1334325 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:05
sukūrė volume13