Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Šiaulių pokalbių tema  (Skaityta 1522246 kartus)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: Šiaulių pokalbių tema
« Atsakymas #11925: 2015 Sausio 01, 20:41:35 »
neblogai cia jum ziuriu su valiuta, radviliskyje buvau maximoj, tai paklause kaip atciskaitysite, litais ar eurais, bet kadangi litu prie saves tiek neturejome teko eurais atciskaityti, kiuriu pas mane ir taip budavo visalaika, tai atmete graza 20eu ir metaliniais dar eurais kurie lietuviski blisga kaip katino,,,,,,, :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2548974 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136975 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150533 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss