Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Quattro Padangos
»
Žinutė #1340472
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Žemyn
Autorius
Tema: Quattro Padangos (Skaityta 2984 kartus)
tauraginis
Įrašai: 1382
Miestas: Užsienis
Re: Quattro Padangos
«
Topic Start
:
2013 Vasario 12, 20:54:51 »
jei nori, gale gali deti ir platesnes, svarbu islaikyti vienoda auksti (isorini diametra)
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Quattro Padangos
»
Žinutė #1340472