Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: pradedant vaziuti is vietos drebejimas.  (Skaityta 1779 kartus)

Neprisijungęs dainiuks

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
pas mane taip pat atsirado toks drebejimas,bet tik kai ilgiau pavazineju.man tas visas nutiko po priklepavimo naujo feredo ir dar i sniegus ilindus smirda baisiai.tai dabar pasiule pasikeist visa sankabos komplekta jei tokia sankaba man netinka.auto a6 98m quattro