Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: pradedant vaziuti is vietos drebejimas.  (Skaityta 1775 kartus)

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: pradedant vaziuti is vietos drebejimas.
« Topic Start: 2010 Rugpjūčio 14, 10:48:30 »
kad tik nebutu trukes sankabos diskatorius... Draugui buvo panasiai, pakeitem kita diskatoriu- bedos dingo...