Sveiki visi,
Lankausi čia dažnai bet beveik nieko nerašau čia ,tai ir skaitausi kaip naujokas

kadangi vienos audi mano garaže nepakanka ,tai norėčiau ir antros ,bet būtent norėčiau
b2 kėbulo ir kad būtu
QUATRO. Šitą mašiniuka žadu turėti ilgai ,tai dėl to noriu paklausti į ka turėčiau atkreipti dėmesi perkant? Kokios jų ligos? Šita busima audi meginsiu atrestauruot kiek įmanoma daugiau ,dėl to ir nenoriu suklysti besirenkant.
MAŠINA BUS DAROMA PRAMOGAI IR BEABËJO PAVAIDINTI PRIEŠ PRAEIVIUS
Ačiū už protingus pasisakymus
