Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe quattro galinio reduktoriaus pagalve HELP  (Skaityta 3335 kartus)

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
Audi coupe quattro 89m  galinio reduktoriaus pagalve suplyso, niekur nera  pagalves... Ispresavau ta saleintbloka tanagroj nieko panasaus neparinkom.. Gal kas esat bures ka nors su ja ir dataiket koki kita sailenbloka?

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
pigiausia varianta pasidariau pasiemiau sailenbloka uz 28lt 65/80/12 nuveziau tekintojui perdare ant 64,5/60/10 30lt

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Tik pastarasis  minetas variantas, as taip pat dariau, pirkau silenblocka, nuveziau tekintojui, pratekino kiek reikia ir ipresavau. kitos iseities nera, arba pirkt nauja ausi +- 500lt.. beja koks variklis? turiu nuo S2, 2.3 netinka.. 2.3 20v / 2.8 gal ir tiktu

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Èia apie šita kalbat? Man irgi reik šitokio :D





Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
http://www.powerflex.co.uk/products/Coupe+Quattro+%281985+-+1996%29+Quattro+Sport+%281980+-+1991%29%3CBr%3E80+-+90+Avant+Quattro+%281983+-+1996%29-202/1.html


Nėra tos detalės čia, taigi dar pažiurėk !


o 7 numeris ne ta ?

Dabar net neaišku ar jis ten turi būti, nėra dimensijų, ten su tokia metaline dalimi jis eina, dar reik pačekint. Be to žiūrint 00 Q A4 neradau tokios.

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
pas man 2,3 10v tai man ir nebereik jau pasidariau:)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
ta juoda gal prikelineji? :D

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
pas man 2,3 10v tai man ir nebereik jau pasidariau:)

pasipasakok ka darei ...

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
jo juoda tai kad ner ka ten prikeldinet lb :)

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
ArasCL --> pasiemiau sailenbloka uz 28lt 65/80/12 nuveziau tekintojui perdare ant 64,5/60/10 30lt

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
jo juoda tai kad ner ka ten prikeldinet lb :)

tai kad mires tas kupas  8:8

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
mire kupai po presu ir jau islieti:) o sitas dar vaziuoja:) o jei apie kebula sakai kad nekoks tai maciau dar ir netokiu,.. o uz 1k lt nemanau kad ka geresnio rasciau

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
tai kad dauztas, virintas, belenkaip nudazytas, kreivas sleivas, is agregatu ir gi nelabai kas doro belike  :D kokius 2 kart ziurejom kai pardavinedavo

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ArasCL --> pasiemiau sailenbloka uz 28lt 65/80/12 nuveziau tekintojui perdare ant 64,5/60/10 30lt
o cia tos ismieros tai kas
skesmuos, tarkim ilgis ir skilutes skersmuo ar kas ?

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
64,5 diametras sailentbloko isores nu apskritimo skersmuo 60 ivores ilgis 10 ivores vidinis diametras kur isikisa kiaurai varztas

Neprisijungęs exbebras

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
nu kad dauztas tai jo ir priekis stipriai ir galas neblogai:) bet kad kreivas sleivas persisukes kebulas butu tai taip nera, idomu kam tu ji dukart vaziavai ziuret jei pirma kart jau pamatei kad mires? bet sita tema seip ne tam skirta

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
pirma kart vaziavau su vienu zmogum kuris ji norejo pirkt, antra kart vaziavau su kitu, kuris netikejo kad is jo nieko nelike  :-] whatever, nefloodinam, sekmes bandat prikelt, jei bu sklausimu, klausk i pm  (h)