Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi b2q pusasiai  (Skaityta 2050 kartus)

Neprisijungęs a80b2q

  • Įrašai: 192
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: audi b2q pusasiai
« Topic Start: 2013 Vasario 19, 19:18:35 »
Tai va, siaip ne taip radau granatas. Pasirodo pas mano b2 eina nedideles granatos, kompe rado kad tokios granatos ejo ant kazkuriu b3 pereinamu modeliu, kur ejo labai trumpa laika, tai pardavejes net nustebo kaip tokios granatos eina ant b2  :-] zodziu suplojau po 130 lt uz granata. Tikiuosi laikys iki kol pasibaigs pati audine  :)