Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A8 D3 susukus vaira ir vaziuojant atrodo kad galiniai ratai susiblokuotu.  (Skaityta 14256 kartus)

Neprisijungęs ernestuxx

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,norejau pasidometi gal kam yra buve.Saltai gali susukti vaira ir vaziuoti,viskas tvarkoje.Pasyla,susuki,vaziuoji,atrodo,kad galiniai ratai susiblokuotu.Kaip suki dreba galas ir garsas nelabai malonus.
Buvau Daivantoje,patikrino visur tepalus ir sako taip ir turi buti...Visos audi quatro sistemos taip veikia.Bet tikrai nesamone,kodel salta taip nedaro.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 21, 14:38:07 sukūrė ernestuxx »

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pas mane panasi beda ir nezinau ar nekreipt demesio ar ieskot kazko negero

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane susukus vaira iki galo irgi toks lengvas ratu pratempimas yra, D2 irgi taip pat buvo.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ziema kai sniego buvo viskas ok,nesijaute,o dabar uzmiescio kelyje lyg ir galas nestabilus.o va susukus vaira is vietos vaziuojant tas dunksejimas lyg padidejo,kaip sakant pilnai vairo jau nereik susukt  :-{
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 01, 18:41:45 sukūrė mariukazzz »

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
katik buvau pravaziuot kad ta garsa irasyti,bet nepavyko,nera garso.reiskias tik kai pravaziuoju daugiau,tada jis islenda

Neprisijungęs Tas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Audi D3 su tokiu simptomu nuvažiavus į audi centrą nustatė, kad tarp ašinis diferencialas išdilęs.

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Audi D3 su tokiu simptomu nuvažiavus į audi centrą nustatė, kad tarp ašinis diferencialas išdilęs.
O tvarkai ar toliau važinėji taip?

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
nu va siandien islindo daugiau.toks pats garsas kai jungia begi.sudunksi kazkas kazkur link galo.ryt bandysiu ziuret gal kardano guma isplyso.gal pas ka taip buvi ant d3?vaziuojant tarkim lygiu keliu jokiu garsu nera nebent begiai didinasi arba kartais gaza staigiai atleidus.ir tarkim vaziuojant ir atleidus gaza lyg toks kaip svilpimas pasigirsta
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 11, 03:03:38 sukūrė mariukazzz »

Neprisijungęs LUNA_tikas

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 720
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Jei perjungiant begi gale kazkas sudunksi, tai reikia tikrinti reduktoriaus gumas.

Neprisijungęs LUNA_tikas

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 720
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Toks pastebejimas ir i tema ir salia jos:  :D  del to "bruzdejimo" gale, susukus ratus, nesugalvokit keisti reduktoriaus. As jau kelis kartus keiciau, bet nepasiteisino. Is karto atrodo, kad jau gerai, bet greit tas "bruzdejimas" islenda.

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
siandien apziurejau.nieks neplyse,nieks neluze.pas mane va jei po nakties salta masina,tai va tada viskas ok,bet pasyla ir.....

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nu ka garsas kai jungia begi pazidare teuputi rimtesnis ir naujas simptomaz atsirado.sustojus prie sviesaforo pasmisrta tepalu

Išsiųsta naudojantis 6039Y Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tepalą žiūrėjai centriniam diferenciale? Jei visas išvarytas per galinį riebokšlį tiesiai ant išmetimo vamzdžių, tai nenuostabu, kad sudilo ir smirda tepalu.  :)

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pries kazkur 2000km buvo viskas gerai su tepalais,niekur nebuvo nei lasiuko.o kolkas neturiu kaip palyst po masina.o tai kaip patikrint?kazkada bmw automata turejau tai ant uzkurtos su stauferiu  dapyliau kol pradejo begt.

Išsiųsta naudojantis 6039Y Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs dim2on

  • Įrašai: 1286
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
a6 c6 tas pats galioja :)
pradziai reikia keisti tepalus centriniam ir asiu difuose..

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal truputį šalia temos bet: turėjau Nissan Navara D40 su LSD gale. Keičiau galinius guolius ir sugalvojau pasikeist tepalą. Supyliau pagal specifikacijas, bet ne OEM ir tikrai ne patį brangiausią. Po kurio laiko pradėjo blokuotis galinis tiltas, nuvariau centrą ir iškart pasakė, kad be OEM tepalo nevažiuos normaliai. Turėjau likutį tepalo kurį buvau supylęs aš ir atnešė iš sandėlio. Klampumas teoriškai tas pats, bet realybėj, OEM tepalas buvo gerokai tirštesnis, kaip šviežias medus. Pakeitė tepalą ir viskas susitvarkė po kurio laiko. Dar nesigilinau kaip veikia Audi centrinis diferencialas, galbūt tepalo kokybė neturi jam didelės reikšmės. Savo mašinai pasikeičiau keisdamas kartu su dėžės tepalais. Senas buvo tamsus, atidirbtas. Darbo 20min.

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Turiu ir as sia problema, jog kaip ir blokuojasi diferiancialas kai susuki vaira ir pradedi vaziuoti. Tuo metu pasigirsta toks bruzdesys. Man atrodo, jog labiau pasireiskia pasilus. Neseniai pakeičiau tepalus dėzei i valvoline 75w90 bei panaudojau revitalizanta, nes 5 pavara girdedavosi nedidelis kaukimas. Gal kas išsprendė šia problemą? Gal čia itaka dėl pakeisto tepalo? Gal kas kokių patarimų turės. Dėkui

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
čia d3? :)

šiaip ar taip čia dviejų dalykų suma, kurios niekas neišgydo. jei atelidinėjant sankabą vibruoja - pačios sankabos diskelio bėda, gal pasidėvėjęs, gal nekokybiškas, man taip darės su restauruotu.
tačiau jei atleidus sankabą, verščiau viską ant torsen diferencialo, na jis tiesiog tuo metu didesnį sukimo momentą duoda galui, plius jo išsidėvėjimas sustiprina tą efektą.

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Cia a6, 3 quattro karta. Garsas jau po atleidimo sankabos kai susukus posuki vaziuoji. Garsas ir net vibracija ties diferencialu pereinantis i gala. Ka pastebejau kad padangu krastui nori labiau dilti. Kokia blogybe taip vazineti?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
a6 daug modelių buvo, bet kaip matau čia a6/c4, p.s. 4 kvatro karta, 3 unikali tik v8 tebuvo
blogybė tai tokia, kad alternatyvų nėra, pasikeisk pakabinamo gumą į naują, nes sena gali būti paminkštėjus, bet šiaip susitaikyk kad nepadarysi nieko :smoke:

aš nevieną tūkstantį dar senosios valiutos įkišęs, rezultatas nulinis. Dabar vėl užsiėmęs tuo, bandysiu torseną "restauruoti

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Supratau. dekui uz issamia info.

Neprisijungęs mariukazzz

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Restauruoju deze ir tikiuosi dings visi bildejimai, bruzdejimai ir pan

Išsiųsta naudojantis 6039Y Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dabar kaip tik vazineju su D3 kurios reali rida 180k km, tai lygiai taip pat dreba susukus vaira.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jauciu pas visas tas pats,ne tik a8 d3.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Mano esas irgi panašiai elgiasi...


Sent from my iPlyta using Tapatalk