Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 90 quattro  (Skaityta 2066 kartus)

Neprisijungęs bombinis

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 90 quattro
« Topic Start: 2011 Birželio 30, 18:17:35 »
taip galvoju truputi parestauruot bo jau septynis metus su ja vazineju ir dziaugiuos db tik truputi byret pradejo tai va ir galvoju ar kazka daryt ar ne...  :-] siaip tai lb linksma masinike ... tik gal kas zino kaip ta siurbli nors truputi patylint... Anksciau duslintuvo nebuvo tai galvos neskaudejo db jau kazkaip ramybes noris  :-]