Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
ar audi 200?
»
Žinutė #334025
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Žemyn
Autorius
Tema: ar audi 200? (Skaityta 7077 kartus)
mc2
Įrašai: 1827
Re: ar audi 200?
«
Topic Start
:
2009 Kovo 21, 17:43:18 »
Citata iš: moliugas11 2009 Kovo 20, 18:40:52
mc2 tai uz kiek parduoti, jei kalbam proto ribose aisku, visi zinom kad 7k jau s4....
s4 ir type 44 yra nelyginama, ziurint pats ko nori ar c3 ar c4?
Kiek siulai tada mastau...
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
ar audi 200?
»
Žinutė #334025