Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ar audi 200?  (Skaityta 7053 kartus)

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: ar audi 200?
« Topic Start: 2009 Kovo 21, 17:43:18 »
mc2 tai uz kiek parduoti, jei kalbam proto ribose aisku, visi zinom kad 7k jau s4....:P

s4 ir  type 44 yra nelyginama, ziurint pats ko nori ar c3 ar c4?
Kiek siulai tada mastau...