Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
a6 c4 tdi QUATTRO galine pakaba
»
Žinutė #968432
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Žemyn
Autorius
Tema: a6 c4 tdi QUATTRO galine pakaba (Skaityta 5542 kartus)
audi fan
Įrašai: 323
Re: a6 c4 tdi QUATTRO galine pakaba
«
Topic Start
:
2011 Kovo 10, 18:15:14 »
gali buti,kad tavo masinele kazka idomaus buvo apturejusi ir biski geometrija nebesueina. Draugas turi gonda civic tai kairys priekinis kampas zemiau gal kokie 2cm ,o tarpai visur vienodi tarp skardu.
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
a6 c4 tdi QUATTRO galine pakaba
»
Žinutė #968432