Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro?
»
Žinutė #1485862
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Žemyn
Autorius
Tema: a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro? (Skaityta 1519 kartus)
Domas
200 20v
Klubo narys
Įrašai: 18308
Miestas: Vilnius
Re: a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro?
«
Topic Start
:
2013 Gruodžio 08, 21:25:33 »
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/audi-fwd-i-awd/msg1366297/#msg1366297
postai 11 ir 12, vienas su kitu nesutinka, neaišku ar kėbulas unifikuotas. Šiaip net jei unifikuotas,daarbo daug ir vargo irgi.
Jei ne- tada vargo dar daugiau ir neapsimoka
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro?
»
Žinutė #1485862