Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro?  (Skaityta 1519 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: a4 b5 1,9tdi ar eina pasidaryti quattro?
« Topic Start: 2013 Gruodžio 08, 21:25:33 »
http://www.audiklubas.com/forumas/quattro-klausimai-atsakymai/audi-fwd-i-awd/msg1366297/#msg1366297

postai 11 ir 12, vienas su kitu nesutinka, neaišku ar kėbulas unifikuotas. Šiaip net jei unifikuotas,daarbo daug ir vargo irgi.

Jei ne- tada vargo dar daugiau ir neapsimoka