Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: q7 galines led lempos  (Skaityta 11329 kartus)

Neprisijungęs miksas

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
q7 galines led lempos
« Topic Start: 2018 Spalio 04, 21:50:01 »
susidejau fl led galines lempas i pre fl q7,lempos neveikia tvarkingai kaip turi veikt,subliksi kas 30sek ledai ir stop ledas svieci pastovei,komforto blokas 4l0 907 289f zinau kad reikia keist i naujesni bloka su H raide gale,bet nerandu niekur tokio bloko.Taigi klausimas gal kam teko persidarineti be bloko keitimo?ar kas galetu perasyti eproma su H?o gal tiesiog turi fl bloka parduoti

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs Zemintaz

  • Įrašai: 554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #2: 2018 Spalio 20, 19:13:43 »
Arba gali rasti visa bloka su laidais, teliks tik pajungti ir viskas. As pas savo Q7 sita reikala esu padares ir jokio kodavimo nereikejo :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #3: 2018 Spalio 20, 21:47:11 »
Arba gali rasti visa bloka su laidais, teliks tik pajungti ir viskas. As pas savo Q7 sita reikala esu padares ir jokio kodavimo nereikejo :)

Tiesiog  stebūklas :D tik sukeitei bloką ir viskas veikia , nei koduoti, nei CP nuimti, jau nekalbat , kad pakeitus 46 bloką net neužkursi ;)

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #4: 2018 Spalio 21, 08:36:43 »
Jis turbut kalba apie neoriginalu papildoma blokeli kuris yra butent skirtas galinem lempom pajungt

Neprisijungęs Zemintaz

  • Įrašai: 554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #5: 2018 Spalio 21, 09:05:06 »
Pas mane stovi originalus blokas bei laidai, jokiu kodavimu nereikejo. Automobilio uzkurimo, tai visiskai neitakoja  :V

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #6: 2018 Spalio 21, 10:06:22 »
Pas mane stovi originalus blokas bei laidai, jokiu kodavimu nereikejo. Automobilio uzkurimo, tai visiskai neitakoja  :V

Nebent čia buvo patarimas savo auto paieškoti, gal kur paslėptas :-)  "Arba gali rasti visa bloka su laidais, teliks tik pajungti ir viskas. As pas savo Q7 sita reikala esu padares ir jokio kodavimo nereikejo :)"

Neprisijungęs Zemintaz

  • Įrašai: 554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #7: 2018 Spalio 21, 10:42:13 »
Matau, nepavyksta susikomunikuoti, nieko tokio  ;)
Sioje situacijoje yra galimi du variantai, pilnas keitimas arba blokas skirtas tik lempoms is ebay.
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Spalio 21, 10:46:58 sukūrė Zemintaz »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #8: 2018 Spalio 21, 12:02:10 »
Matau, nepavyksta susikomunikuoti, nieko tokio  ;)
Sioje situacijoje yra galimi du variantai, pilnas keitimas arba blokas skirtas tik lempoms is ebay.

Na dar gal vienas variantas tiktų, palikti seną bloką ir atjungti klaidos rodymą galinėms lempoms, Q7 neteko tokio dalyko koduoti, reiktų jau atskirai domėtis

Neprisijungęs Zemintaz

  • Įrašai: 554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #9: 2018 Spalio 21, 13:18:32 »
Niuansu daug cia yra, bet viskas priklauso ko savininkas nori/isgali.

Neprisijungęs miksas

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #10: 2018 Spalio 28, 08:36:09 »
Po 200e ir daugiau nesiruosiu uz bloka moket,nes tai yra nesamone tokius pin moket,kai galines abi lempos 300e kainuoja,tiesiog reikia eproma persirasyt nuo naujesnio bloko i savo senaji,reik tik bloko nuskaitymui su H arba K raide. Esu perasinejas eproma a6 c6 i paprasta bloka su f i b kad valdytu lifta ir vidaus ambiente apsvietima viskas pasidaro be problemu :)   taip kad jei kas gali paskolint bloka nuskaitymui su H arba K skoloi neliksiu ;)

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #11: 2018 Lapkričio 01, 13:36:56 »
O pakeitus ta bloka nereikia nuimti component protection? Ir kas gali tai padaryti neskaitant audi centro?

Neprisijungęs miksas

  • Įrašai: 101
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #12: 2018 Lapkričio 02, 20:44:31 »
Reikia,46 blokas turi cp,klaipedoi galiu nuimti cp ir be audi centro.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #13: 2019 Vasario 27, 20:21:19 »
o gal kas patars, idejus galnes numerio lemputes led su visu korpusu i pre fl, jos sviecia tvarkingai viskas kaip ir butu gerai, taciau kai diena stovi jungiklis ant auto padeties ir sviecia tik drl, gale nesviecia niekas bet numerio apsvietimas sublyksi kas kokia 30s. su paprastom lemputem viskas ok, idejus varza tokia https://www.xdalys.lt/lt/1795621 vistiek darosi tas pats. ar yra koks budas tai sutvarkyti? ar reikia deti butinai originalias led lemputes nuo fl modelio? ar kaip nors kitaip ta issprest, nes mieste ne viena a6,a8 maciau su taip pat blyksinciom lemputem


Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #14: 2019 Vasario 28, 08:26:57 »
o gal kas patars, idejus galnes numerio lemputes led su visu korpusu i pre fl, jos sviecia tvarkingai viskas kaip ir butu gerai, taciau kai diena stovi jungiklis ant auto padeties ir sviecia tik drl, gale nesviecia niekas bet numerio apsvietimas sublyksi kas kokia 30s. su paprastom lemputem viskas ok, idejus varza tokia https://www.xdalys.lt/lt/1795621 vistiek darosi tas pats. ar yra koks budas tai sutvarkyti? ar reikia deti butinai originalias led lemputes nuo fl modelio? ar kaip nors kitaip ta issprest, nes mieste ne viena a6,a8 maciau su taip pat blyksinciom lemputem



Reikia išjungti cold diagnosis funkciją ant numerio apšvietimo, jei blokas tokią funkciją palaiko. Dabar vyksta čekinimas, ar lemputės ok. Su paprastomis nesijaustų, o vat led iškart blyksi. Lemputės nuo fl modelio nepadės, visiškai tas pats bus.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #15: 2019 Vasario 28, 11:35:49 »
Reikia išjungti cold diagnosis funkciją ant numerio apšvietimo, jei blokas tokią funkciją palaiko. Dabar vyksta čekinimas, ar lemputės ok. Su paprastomis nesijaustų, o vat led iškart blyksi. Lemputės nuo fl modelio nepadės, visiškai tas pats bus.
Tame ir reikalas, kad nera tos funkcijos nes per sena, tai kaip ir nera vaistu tada nuo sitos ligos? Apart to, kad nebent bloka keist

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #16: 2019 Vasario 28, 12:43:44 »
Bent aš kol kas nei girdėjau, nei pats sugalvojau, kaip tą reiktų išspręsti kitokiais būdais, apart protingesnio bloko keitimo. :think:

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: q7 galines led lempos
« Atsakymas #17: 2019 Vasario 28, 18:43:03 »
Bent aš kol kas nei girdėjau, nei pats sugalvojau, kaip tą reiktų išspręsti kitokiais būdais, apart protingesnio bloko keitimo. :think:
supratau apseisiu be led tada

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
2188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 11, 00:57:08
sukūrė criminal-2
2 Atsakymai
926 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 22, 10:58:03
sukūrė ::: Marius :::
1 Atsakymai
1772 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Spalio 19, 19:07:10
sukūrė Evka