Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - simkaras

Puslapiai: [1]
1
Kitos variklio skyriaus temos / Kondicionieriaus siurblys į AJM variklį
« Įrašytas: 2011 Liepos 26, 16:18:49  »
Sveiki, pas mane, kai jau nusipirkau auto nebuvo uždėta diržo ant siurblio. Darbar keičiant diržus reiktų uždėti, bet bėda, kad auto buvo daužtas ir pats siurblio škyva persikreipęs stovi, kronšteinas sulaužytas ir dar trūksta kažkokios dalies uždėti įtempėjui. Galiausiai pajungus prie kompo pasakė, kad kažkas negerai su pačiu siurbliu yra. Žodžiu dabar reikės ieškoti ir nežinau nuo kokio variklio dar gali tikti. Variklis 1.9TDI PD 85 KW, kodas AJM.


2
Elektros skyrius / Atjungus akumą dingsta svarbi info(tikuosi sutvarkyta)
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 04, 17:13:06  »
Sveiki, nežinojau kaip tiksliau suformuluoti temos pavadinimą. Atjungiau akumą ir atsirišo raktas, imobilaizeris veikia, bet ant rakto paspaudus "atrakinti/užrakinti" nieko neįvyksta. Kadangi jau ankščiau degė airbago lemputė, pajungus prie kompo ji buvo užgesinta, taip pat ir borto kompo klaba pakeista, su raktu nieko nedaryta. Vakar atjungiau akumą, šiandien užkūriu mašiną ir vėl tas pats airbagas dega, kalba nepasikeitusi. Nebesuprantu kas čia vyksta, ankščiau turėtam auto raktas neatsirišdavo atjungus akumą, o ištrintos klaidos negrįždavo. Kaip dabar išspręsti bėda, juk prireikus atjungti akumą, vėl teks į diagnostiką varyti?

3
Važiuoklės skyrius / SUTVARKYTA: Spec. raktas ratų varžtams
« Įrašytas: 2010 Spalio 23, 14:56:47  »
Sveiki, atrodo nutiko maža problema, bet kaip suprantu yra gana didelė. Nusipirkau ratlankius ir norėjau pasižiūrėti ar jie tikrai tinka, matuojant kaip ir gerai, bet ar užsideda neaišku. Kadangi nuo c4 ant passat b5 uždėt noriu. Dabar prie problemos, mašinoje nebuvo tokio rakto, kaip foto. Nuvariau į turgų vieno paklausiau sako, kad visi skirtingi eina ir pasiūlė nupjauti ta varžtą  (!?) . Kito paklausiau, tai tas tingi ieškot  :E.

Tai kur dabar ieškoti man? Negi teks pačiam gamintis? Ar gal koks universalus raktas gal yra?

Puslapiai: [1]