Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Leopoldas

Puslapiai: [1]
2
Audi Quattro/Sport Quattro / PERKELTA: Reikia daliu urkei
« Įrašytas: 2016 Sausio 16, 15:32:14  »
This topic has been moved to [BOARD].

[TOPIC LINK]

3
This topic has been moved to [BOARD].

[TOPIC LINK]

4
Audi C6 / PERKELTA: A6 C5 1.9TDI 96kw + multitronic
« Įrašytas: 2015 Birželio 13, 19:05:36  »
This topic has been moved to [BOARD].

[TOPIC LINK]

8
Benzininiai varikliai / Audi 100 2.2 KU salta is po nakties barska
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 27, 16:14:14  »
Sveiki,
jau kelinti metai atėjus žiemai kankina keistas garsas. Jis dažniausiai girdimas kai lauke temperatūra būna mažiau nei 10 laipsnių ir užkuriant iš po nakties. Pašilus varikliui tas barškėjimas dingsta. Garsas toks lyg varžtas koks būtų karteryje ir visas makaluotųsi. Kažkas sakė, kad gali būt blogai su kažkokiu tepalo kompensatorium?? Gal yra specialistų kurie iš garso maždaug pasakytų kas čia gali būti? Kapitalinis dar nebuvo darytas ir nesinori daryti, nes važiuoja mašina puikiai. Pats galvoju, kad gal koks guoliukas prie diržo(galiu ir nusišnekėt), nes kažkur ties ta vieta barška. Vairo stiprintuvo siurblį atmetu, nes buvo pakeisti 3, su visais garsas būdavo toks pats.

video štai čia(garsas geriausiai girdimas tiek sėdint viduje, tiek atidarius duris, paskui jau neina suprast):
kazkas barska.mp4

9
Forumo dalyvių auto garažas / Garazas: audi 100 (c3) + vw golf
« Įrašytas: 2012 Spalio 29, 17:13:56  »
Sveiki,
nusprendžiau vėl atidaryti savo garažą, automobilis audi 100 1985 metų gimimo su 2.2 varikliu.
Istorija trumpa: 1998 metais tėvukas padavė tralistui avansą ir laukė mašinos, nes sakė, kad geros būklės audi parvažiuos. Nupirkta už 3200$ su ko gero pačia skurdžiausia komplektacija - iš vis be el. paketo, su mėlynu salonu. Komplektacijoje buvo tik padarytas kažkoks savadarbis lauko termometras, paprastas liukas, kondicionierius ir webasto(taip pat negamyklinė). Tėvukas važinėjo ir vargo nematė, bet kai man perleido į rankas, tai vis knietėjo padaryt kažko tokio, kad galėtų ši nuskurdelė pataptu pilnesnė. Iki šiol stengiuosi ją vis kažkaip atnaujint, kažką įdėt, bet viskas atsiremia į laiką ir pinigus, kad davest visas smulkmenas iki galo.

p.s tuoj sukelsiu foto.

10
Dyzeliniai varikliai / vw touareg 3.0tdi dumyja
« Įrašytas: 2011 Lapkričio 08, 22:53:18  »
sveiki, reikia pagalbos turiu auto vw touareg altitude 3.0 tdi 2006 metu.160000 km.pravaziaves pats asmeniskai apie 30000 km.problema tame kad stovint kamstyje po keliu minuciu pastebejau dumyjima dumas nei juodas  nei baltas, daugiau nesa i melinuma...bet kai pradedu vaziuot po keliu sekundziu dingsta na kaip suprantu kas buvo prisikaupe duslintuve vaziuojant ispucia ir viskas jokio dumo,...bet tik sustoju keliom minutem ir prasideda didelio nera tokio jau labai dumo bet kai pergazuoji tai isspjauna...mintys kaikuriu meistru kad voztuvu gumytes arba ziedai na netikiu kaskaip,itarimai kilo tada kai vienas meistriukas pauoste dumus sako kaskas su kuru bus nes kvapas dizelio nesudegusio is duslintuvo..nuvaziavau pas kita meistra jis padare diagnostika ir rodo kad 5 purkstukai blogai dirba..6 gerai...pasiule adaptuoti purkstukus po adaptavimo visi 00.00 rode nu sako gerai  klaidu jokiu daugiau nenuskanavo..rodos kas turejo anksciau si auto keite purkstukus ir neadaptavo.per didelio kuro padavima tepalo ligis truputi pakilo sako dizelio papuole i karteri tai iskarto tepalai filtrai buvo pakeisti.na po servizo tepalu ir deagnostikos pravaziavau 20 km ziuriu kad vistiek yra dumelis.         :-{pastebejimas kai saltas tai nera dumu grazu ziuret...kai pasila atsiranda tik bet kai pastovi ....vyrai geru pasiulimu gal kas susidurete.....vakar darita diagnostika nieko nerado tik del parkingo sensoriu....tepalai kuro oro filtrai keisti....egr tikrino...lig ir viskas gerai tik tas dumas....sako kad regeneracija duslintuvui reikia daryt kad isivalytu ?nes yra bakelis kur atliekos laikosi..ar reikia pravaziuot kol issivalys?ar kokiu kitokiu pasiulimu galite duoti....trauka gera, necipintas,    laukiu jusu rimtu patarimu   aciu Viktoras.

Šiam žmogui iškilo problema - http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?action=profile;u=18726

Puslapiai: [1]