Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Paulius1985

Puslapiai: [1]
1
Audi C6 / 2007 audi a6 c6 3.0tdi restauruoti purkstukai
« Įrašytas: 2017 Sausio 09, 21:17:33  »
laba diena,
teko pasikeisti visus 6 purkstukus, kadangi bandziau kazkiek sutaupyti, nedejau nauju, emiau restauruotus. Pasirodo restauruotu purkstuku nereikia priristi, turi pats masinos kompas susitvarkyt, atpazint ir t.t.
pakeitus purkstukus masina labai dumija, nenormaliai, kaip betmenmobilis :) is paskos vaziuojanti masina paskesta dumuose :) pries tai tokios problemos nebuvo... laukiu patarimu...
kitas klausymas: gal kas yra susideje restauruotus purkstukus, labai idomu, kaip jie laiko, kiek eina pravaziuot?

2
Audi C6 / audi a6 2007m 3.0tdi 171Kw suka starteris, bet neuzsiveda, net negriebia
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 04, 18:50:46  »
Laba diena,
nesenai nusipirkau Audi a6 2007m 3,0 tdi 171Kw full s-line, patenkintas belenkaip, važiuoja smagiai, naujas šeimos auto ir t.t. :) vakar prie -3 užsikūriau be problemų, nuvažiavau į parde ir grįžau, pastačiau į tą pačią vietą, šiandien -8 kompas rodo, starteris suka be problemų, naujas akumas, bet neužsiveda, net negriebia (dyzelio bake 3/4 iš statoil, dar tas geresnis, Miles plius) :) ... nieko panašaus ankščiau nėra buvę, visada užsivesdavo iš poros apsisukimų, mate jau ir -10 ir -12, pas mus čia Pasvalyje šiaurė :)
Prieš pora savaičių buvau nuvaręs padaryti diagnostikos:
1) neveikia 4 cilindro pakaitinimo žvakė
2) vandens pompa neatitinka normos
3) egr kažkokia problema (reikia valyt)
4) neveikia priekinio buferio 2 parktronikų taškai (čia pats pridirbau)

Nuo ko pradėt ieškot problemų? Automato nepatempsi, visada viską tvarkau tik Audi servise Klaipėdoje, nes kartais ten būnu... su traliuku brangoka butu nusivežt iki Klaipėdos, o Pasvalyje abejoju ar yra koks normalesnis servisiukas, kad išspręstu man visas šias problemas...
HELP!!!!!!

Puslapiai: [1]