Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Vairuotojas

Puslapiai: [1]
1
Garso ir video skyrius / Girdisi variklio darbas kolonėlėje.
« Įrašytas: 2014 Vasario 15, 11:58:20  »
Sveiki. Pakeičiau jau antrą stiprintuvą, nes maniau, jog kaltas jis. Bet problema ta pati. Žodžiu, grojant žemų dažnių garsiakalbiui stipriai girdisi variklio darbas. (zirzia kolonėlė nemaloniai). Įsijungia bei išsijungia su tokiu nemaloniu garsu (stipris dunksėjimas yra tuo metu).
Nusimanantys, pasakykite kame čia problema? Pliuso laidas ir linijiniai laidai yra permesti vienoje automobilio pusėje kartu (visi šalia vienas kito). Ar tai gali būti problema?  (H-)   Laidai visi nauji. Dėkui

2
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Kėbulo dalys. Naujos ar naudotos?
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 07, 13:53:25  »
Sveiki  (h)  Padiskutuokim apie kėbulo dalis. Žibintai, veidrodėliai, bamperiai, įvairios grotelės ir pan. Kur dažniausiai ieškote ir perkate šias reikalingas dalis? Naujas iš parduotuvių (turiu omenyje neoriginalias Taivano ar Kiniečių gamybos) ar naudotas iš automobilių savartynų? Kaip su detalių tinkamumu? Susidūrėte kas nors su atvejais kai detalės netinka idealiai vietoje senosios, sunkiai reguliuojasi šviesos naujame žibinte, sparną dar reikia "tobulinti" kol jis tinkamai gulasi į savo vietą ir pan.? Manau kainos neoriginalių naujų detalių tikrai nėra didelės, todėl gal kartais iš tiesų neapsimoka ieškoti ardomos tokios mašinos ir pirkti naudotą daiktą (tikrai nenoriu pasakyti nieko blogo prieš naudotų automobilių detalių pardavėjus!) 
Rekomenduojat kokias tai parduotuves asmeniškai? Žinot geriausias kainas? Žodžiu dedate pliusą ar minusą naujoms kėbulo dalims? Pasidalinkit ;) Manau tokia tema atskirai diskutuota nebuvo.

Puslapiai: [1]