Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - DrakulA

Puslapiai: [1]
1
Benzinu ir dujomis varomi varikliai / Aušinimo sistema (radiatoriaus boom)
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 20, 20:24:54  »
Sveiki, mielieji,

Susidūriau su gana rimta, bent jau mano akimis, problema. Mano AUDI 100 C4 2.8 QUATTRO radiatorius važiuojant į darbą tiesiog padarė pokšt (numušė viršutinę šlangą, iš radiatoriaus išlindo suvynioto plastiko, rusvai baltos spalvos gabalai, ant priekinio stiklo nuspjovė aušinimo skystį). Po šio nemalonaus nuotykio iš kart užgeso variklis. Gal kas susidūrėte su panašia problema, o gal galite paaiškinti dėl ko tai galėjo nutikti?

  • Išsiplėtimo bakelį reikia pakeisti, nes grįžtamoji šlangutė maunasi ant metaliuko į bakelį, kuris išlūžęs, todėl per ten purkšdavo aušinimo skystį (nedaug, bet reikdavo vis papildyti jo atsargas).
  • Radiatorius kaip ir netvarkomas (bent jau netvarkysiu ir geriau paimsiu naują)
Taigi ką aš noriu sužinoti:
  • dėl ko tai galėjo nutikti,
  • ką pirmiausia reikia žiūrėti, kad nesugadinčiau naujo radiatoriaus,
  • kokia tikimybė, kad variklis vis dar funkcionuos kaip priklauso,
  • kaip orinama aušinimo sistema būtent 2.8l V6 128kW varikliui?
Daugiau klausimų gali kilti diskusijos metu. Nuotrauką įdėsiu ryt kaip ten atrodo tie plastikiniai gabalai, kuri šlanga... Būsiu itin dėkingas už pagalbą.

Prašau nesmerkite, jei kažkas temoje blogai. Atsakymų laukiu į temą, o ne tyčiojimosi, kad kažko nesugebu, kažkas su manim negerai ir pan.
Servizų nesiūlykit, nes apie tai jau pagalvota ir jei būčiau nusprendęs tvarkyti jame čia nieko neklausčiau.

Dar kartą AČIŪ.

2
Elektros skyrius / C4 1991m. 2.8Q ABS bėdos
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 24, 14:32:21  »
Ieškau protingo žmogaus, kuris papasakotų kas gali būti:

Stabdant nestipriai suveikia abs (na per pedala pamuša), jei automobilis tik užvestas ir trumpai pavažiuota. Po kiek laiko ABS atjungia ir prietaisų skydelyje matomas ABS išjungtas indikatorius. ABS neveikia, stabdžiai minkštesni ir efektyvūs.

Jei neišjungtu ABS (pačiam neišsijungus) stabdai - pedalas kietokas ir stabdo ne itin puikiai, be to ABS griežtai spustelėjus stabdžius nesudirba ir skydelyje meta stabdžiū klaidą (stabdžių simbolis su šauktuku + pypsėjimas).

Paspaudus ABS išjungimo mygtuką 2 kartus rodo, kad ABS veikia, bet ne ilgam.

Retkarčiais būna, kad važiuojant tai veikia, tai nebe.

Automobilis: AUDI 100 C4 1991 Quattro 2.8l su dujom.

3
Benzinu ir dujomis varomi varikliai / Problema su AUDI 100 C4 Quattro 2.8
« Įrašytas: 2014 Birželio 11, 20:44:15  »
Sveiki, Audi fanai.

Taigi, problemėlė tokia, kad mano '91m 06mėn audi 100 C4 Quattro (128kW) 2.8l varikliukas sunkiai kuriasi, užsivedęs mesteli dūmelį (mažai labai ir tokį ne itin aiškios spalvos [nei baltas, nei melsvas]), po to kurį laiką dirba tolygiai, paskiau apsukos krenta iki apačios ir arba užgęsta, arba pakyla nuo ribos iki 1200aps/min. Palaikius akseliaratoriaus pedalą ne itin ilgai apsukos pasilieka maždaug ties 1200aps/min. Po kiek laiko vėl tas pats. Pavargau prie šviesoforų užvedinėt ją jau arba laikyt stabdį ir akseliaratorių kartu. Padėkit kas galit. Tiesa dujos paprastos.

4
Elektros skyrius / AUDI 100 C3 1986 2.0 5cilindrų užvedimas
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 18, 02:02:17  »
Sveiki, mieli forumiečiai,

Užvakar susidūriau su šiokia tokia problema. Mano turima AUDI 100 C3 pagaminta 1986m su 2 litrų 5 cilindrų varikliu parvažiuojant iš Šiaulių (pravažiavau ~130km) pradėjo dusti kol galų gale visiškai užgeso. Dabar visiškai neužsiveda. Pabandžiau pakeisti komutatorių ir babiną tačiau tai nepadėjo. Kibirkštis yra. 4 dienas prieš važiavimą buvo įdėtas naujas komutatorius nuo VW passat 2.0i (pilnas įpurškimas). Gal kas esat susidūrę su tokia problema ir žinote kaip ją išspręsti.

Labai laukiu jųsų atsakymų. Iš anksto dėkoju.

DrakulA

5
 Laisvomis šalta gesta, pašilus visa dreba. Bandžiau kelti įtemdamas troselį, bet tai po labai trumpo laiko vėl pasidarė kaip buve. Pas mane 5 cilindrų 2.0(tiksliau 1.9) benzinas su įpurškimu. Kas galit padėkit.

6
Kėbulo ir salono skyrius / Audi 100 c3 spidometro ciferblatai
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 22, 13:43:32  »
Gal kas turi atskanuotus? Jei galite pasakykite kur juos gauti arba jei galit atsiųskit atskanuotus.

Puslapiai: [1]