76
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Gegužės 13, 00:07:33 »
nezinau,o pas mane kartu su dangteliu ir tarpine
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
bandziau parduoti audine su lietuviska registracija,ragu ko ntora paklause is kur,paskai lietuva, aciu mereike,nes lietuviskos masinos tipo suddinos,ciu reiks lietuvon varyti masina ir ten parduoti,o del peregistravimo i norvegiskus numeriu tiesa dauk moketi,tai tiesao tu atsargiau su lt masinos pardavinejimu norguose,zinau viena veikeja kuris taip ir issimuitino masina!!!
dekui!sveiki visi.pas mane per variklio dangtelio tarpinia bega biski tepalas.nusipirkau as tarpine galvoju pasikeisiu,bet kai atsukau gangteli tai pamaciau kad tai tarpine priklijuota prie dangtelio.tai noreciau suzinoti ar ta tarpine ir turetu butu priklijuota ar koks gudrutis cia taip sugalvojo!gal zinot kaip is tikro turi buti?atskirai tarpines nesikeicia o keiciasi su visu dangteliu
dekui!
galeciau parekomenduoti paneles valymo serveteles http://images.google.lt/imgres?imgurl=http://www.armorall.eu/uk/pictures/news1182770907.jpg&imgrefurl=http://www.armorall.eu/uk/interiorcare3.html&usg=__BDlOsdVavthy4ZEnjEoEQzJPQf4=&h=250&w=200&sz=31&hl=lt&start=36&um=1&itbs=1&tbnid=20eJGwe7w7yXWM:&tbnh=111&tbnw=89&prev=/images%3Fq%3Darmor%2Ball%2Bvinyl%2Bwipes%26start%3D21%26um%3D1%26hl%3Dlt%26sa%3DN%26rlz%3D1W1SMSN_en___NO373%26ndsp%3D21%26tbs%3Disch:1na laikui prabegus pastebejau, kad panele tos serveteles gerai nuvale bet medzio ir chromo detales po valymo liko tokios kaip ir riebaluotos,taigi nepatarciau siu vietu valyti su siomis servetelemis! o vapanele nuvalo tai
tikrai neblogos ir vertos demesio!
Na jeigu tai rudys tai su poliravimu tikrai nieko bendro neturi.Nes poliruojasi pirminis lako pavirsius O Rudija metalas po visais dazais.tai ka belieka dazymas visos masinos
kiek tas malonumas apytiksliai galetu kainuoti?
spalva tai zalsva/melyna,tokia gal kaip elektra spalva.10 m. masinai,manau dazymas yra originalus.o problemos tai tokios, kad per visa aplinkui masina eina kaip adateles dydzio rudytessveiki visi.gal kas zinot kur gerai masina poliruoja?kokia spalva, kokios problemos ? nublukimas ar subraizymai ? kiek metu masinai ? dazymas orginalus ar jau tepliota ?
,jos vos matomos,su ranka paimi patrini ir nusivalo.tai galvoju gal dar neskubeti su visos masinos dazymu,gal kiek poliravima pades?
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
vienu zodziu sonax yra best!
aisku nieko pries neturiu pries sonax net jau per daug ikyriai yra cia jis persamas!!!