Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378450 kartus)

Neprisijungęs rackys

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #850: 2010 Gegužės 09, 10:27:56 »
Sveiki,
Audi A6 96 Q. Galinis reduktorius leidžia tepalus(t.y jau viską išleido) pas meistrus turbūt tik ant pakylos vežti reikės  :V turbūt leidžia sąlnykas/gumelė keleivio pusės, nes ta pusė šlapia. Taip pat negana to bakas kiauras (bent man taip atrodo) nes dyzelis varva  :V apčiupinėjau aš ten kiek įmanoma, nes duobės/garažo neturiu tai po aliumine apsauga bakas visas surūdijęs ten kur virinta/presuota nzn  :P. Gal turite rekomendacijų kas užsiimtų bakų virinimu(ar kaip jie sandarinami nežinau  :V) (kad nebėgtų dyzelis) ir kad sutvarkytų tą kiaurą reduktorių?

Ačiū iš anksto laukiu rekomendacijų.

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #851: 2010 Gegužės 09, 20:04:14 »
Kas pasiulys rimta motorista Kaune? Nesvarbu servisas ar dirba namuose, svarbu gerai ir greitai taiso, diagnozuoja.

Neprisijungęs 7KAUNAS7

  • Įrašai: 127
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #852: 2010 Gegužės 09, 20:41:33 »
jei dizeli tai galeciau parekomenduoti meistriuka domeikavoje mise!

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #853: 2010 Gegužės 09, 21:01:25 »
jei dizeli tai galeciau parekomenduoti meistriuka domeikavoje mise!
Dekui, bet cia butu benzas 1,6 A3

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #854: 2010 Gegužės 09, 21:07:44 »
jei dizeli tai galeciau parekomenduoti meistriuka domeikavoje mise!
Dekui, bet cia butu benzas 1,6 A3
o kas per bedos ?
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #855: 2010 Gegužės 09, 21:14:54 »
Zodziu taip ;)
Pirmiausiai noriu isvalyt varikli, nes keiciant zvakes pastebejau kad ten apnasu ir t.t. kaip po karo  (z) + ziaurus kondensatas, turiu siokiu tokiu itarimu del galvos, palasa antifrizas. Zodziu noreciau skerst ir ziuret, daryt viska kaip sau. Nes auto eksplotuojama ne LT. Beda ta, kad galiu palikt auto nuo 25 geguzes iki 28 dienos. 4 dienos. Parasiau Tau i PM  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gegužės 09, 21:36:30 sukūrė Magnatec »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #856: 2010 Gegužės 09, 21:58:30 »
Cia ir yra visa problema, geras meistras turi pilna darbu ir varikliu plovimais ir ,,slieku'' ieskojimais neuzsiims, o tas kur be darbo sedi ,tai tik priburs , kad daug padare, o naudos nulis. Gerai ir saziningai pasidarai tik pats.

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #857: 2010 Gegužės 09, 22:15:35 »
Cia ir yra visa problema, geras meistras turi pilna darbu ir varikliu plovimais ir ,,slieku'' ieskojimais neuzsiims, o tas kur be darbo sedi ,tai tik priburs , kad daug padare, o naudos nulis. Gerai ir saziningai pasidarai tik pats.
As ne plaut ji skysciais noriu, o ardyt  ;) Geras meistras viska padaro uz atitinkama pinigu suma  ;)

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #858: 2010 Gegužės 10, 02:23:38 »
atsiras gal is savu ar siaip pasiulys kur nuvaziuoti , reikia patikrinti pradejo pro intercooleri ar kur svilpti , ir patikrinti kuri ten pagalve dauzosi, viska tik patikrinti.

ausra

  • Svečias
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #859: 2010 Gegužės 11, 13:16:24 »
sveiki,
verkiant reikia keisti galines stabdziu kaladeles.
Gal parekomenduotumet kur Kaune man pagelbetu (r)
ir kiek tas malonumas kainuoja? (v)

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #860: 2010 Gegužės 11, 13:33:59 »
4.2 servizas graziom moterym taiko 100 procentines nuolaidas atvaziuoji paruosus vyram pietus i serviza ir kaladeles pakeicia nemokamai  :D

ausra

  • Svečias
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #861: 2010 Gegužės 11, 15:13:46 »
koks adresas? :D :D :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #862: 2010 Gegužės 11, 15:42:57 »
Sveika Ausra, na moterys gal ir turi gera intuicija bei nuojauta, vyrai ne - tada manau teks pasakyti bent jau pradziai apie kokia masina kalbate.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #863: 2010 Gegužės 11, 15:44:28 »
4.2 servizas graziom moterym taiko 100 procentines nuolaidas atvaziuoji paruosus vyram pietus i serviza ir kaladeles pakeicia nemokamai  :D
Blogiausia tai, kad Ausra pasitiks 4.2 serviso priimamajame ir panele, tad kazin ar sita gudrybe pavyks :D :D :D

ausra

  • Svečias
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #864: 2010 Gegužės 11, 16:48:02 »
a3 ;)

Neprisijungęs siauras

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #865: 2010 Gegužės 13, 13:04:09 »
Sveiki, patarkit kur kaune saziningai ir uz padoria kaina vaziuokle patikrintu A8 ??

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #866: 2010 Gegužės 13, 16:59:18 »
Bandyk tartis su no onu, 4.2 servisu.......

Neprisijungęs FKOA]

  • Įrašai: 312
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #867: 2010 Gegužės 28, 14:48:20 »
sweiki, turiu klausimuka, gal kas zinot kaune kokius srotus kur butu orginaliu magu, bliamba reikia audi concerto ir nzn niekur nerandu

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #868: 2010 Gegužės 28, 14:51:12 »
Jumita, prie automobiliu turgaus.

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #869: 2010 Birželio 07, 10:29:09 »
O as galiu tik padekoti Aremesta auto servisui. Subirus dezei man ja nupirko, pakeite deze + kaladeles ir variklio tepalus per 4 val. Darbas atlikta stikrai kokybiskai. Jei kas tvarkysites rekomenduoju ten dirbanti Mindauga  (y)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #870: 2010 Birželio 07, 10:33:32 »
6-8 metu eigoje tu pirmas is kurio girdziu pagyrimus tam servisui :O
Matomai koki tai pirma meistra isigijo - Mindauga (y)
Bet didesnes melagiu, sukčių irštvos dar neesu mates, apipise ir ziauriai mane jauna. Nevarau ant ju, bet kalbu is savo patirties. O ir sioje temoje yra apie juos rasyta :D

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #871: 2010 Birželio 07, 10:40:00 »
Taip Bajoras, as ir pats rasiau kai man keite sankaba nepriverze gerai pusasio, to pasekoje issiklibino guolis. Buvau piktas, labai piktas  :E Bet... kas klaidu nedaro? O seip del apgavimo as niekad to nepastebejau, ( gal kazkada anksciau ir budavo taip ) visad tvarka savo Mitsa ten ir Audi. + ten visad gali stebeti akip tvarko tavo auto, gali buti salia. akip kurie servisai ( tiksliau dauguma ) neleidzia ar nepageidauja, kad butum salia. Va tada ir gali itarti sukciavimo galimybe.

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #872: 2010 Birželio 07, 11:52:23 »
Nu ir dar jei jau apie servisus tema parasysiu apie 4.2 servisa truputuka  ;)
Cia kaip zinau daugelio jis yra isgirtas ir isreklamuotas, bet mano atveju buvo kiek kitaip. Dvejojau rasyti ar ne ( juk vistik cia dauguma Jusu draugai ), bet nutariau parasyti, nesvarbu, kad liksiu nepopuliarus  :)
Buvo susitarta pries geras 2 sav., kad gryzus man is NO atradieni ryte 9 val. paimama mano masina. Reikejo pakeisti tepaliukus, salnika dezes kur tvirtinasi pusasis, kuro filtra ir zvakes. Ir beabejo paziureti kodel trukcioja auto isibegejant. Viska buvau supirkes pradedant salniku ir baigiant tepalais.
Taigi, dirbant buvo atrasta dar viena beda, kad neisijungia vintiliatorius temperaturai pasiekus 90 laipsniu.
Zodziu atlikti siems darbams prireike 2-ju dienu  :D Laiko daugoka, bet... priedo buvo neuzdetas alsuoklis ( buvo ne originalus, todel vyrai jo ir neuzdejo ). Paemus auto del trukciojimo nieko nebuvo issipresta. Alsuoklis neuzdetas to pasekoje aptaske puse variklio tepalu. Nzn kaip bet sugebejo neuzdeti mano kuro filtro paskambino, kad netinka ir jie nupirks savaji arba man atvezti nauja ( kuro filtras tikrai tiko, pats specialiai pas drauga garaze dar karta keiciau, nes stovejo lygiai toksai pats ). Gryzus atgal kad uzdetu alsuokli vyrai nusprende, kad neturi taskytis tepalas per ji buvo pasiulyta daryt kapitalke, nes neaisku kiek ilgai vaziuosiu tasko ir tas trukciojimas, gal kas su voztuvais ar ziedais, gal variklis perkaitintas  :V Aisku sunerimau, vyrai dirba - vyrai zino, tuo labiau nesu super duper varikliu specas  :D Bet ramiai apgalvojas susimasciau kodel turetu but kazkas su varikliu blogai jei is vietos kaip 1,6 rauna gant neblogai, dumo nemeta jokio, prie -25 kuriasi be problemu, variklis dirba gant graziai. Atsisakiau. Ir pasirodo ne be reikalo  :-] Tiesa vyrai nupirko nauja alsuokli ir man ji uzdejo, pagarba. Paemus saskaita uz darbus radau, kad zvakiu keitimas vnt. 5 lt. o suma 40 lt. Nezinojau, kad pas mane 8 zvakes  :D
Zodziu, kas nedirba tas neklysta, bet as i 4.2 servisa turbut negrysiu, nors vyrai gant malonus, paiskina ir t.t. bet mano atveju gal kiek per daug kalidu ir laiko sugaista  ;)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #873: 2010 Birželio 09, 11:44:56 »
1.Uždegimo žvakių skaičius tikrai buvo klaida.
2.Jūsų mašinos remontas turėjo trukti vieną darbo dieną, tačiau norėdami prisitaikyti prie situacijos ( kreipėsi papildomas klientas su prašymu skubiai suremontuoti automobili)susiderinome dėl pratesto Jūsų automobilio remonto laiko. Jūs minėjote, kad nieko tokio ir laiko gali skirti iki penktadienio. Automobili atidavėme trečiadieni.
3.Variklio remonta pasiūlėme atlikti remdamiesi šiais simptomais : Kietos aušinimo sistemos šlangos., užkimšus alsuokli tepalo matuokle išpūtė iš savo vietos, ir iš jūsų sužinojome kad variklis kuri laika jau perkaitinėja, jums bevažiuojant trūko aušinimo flančas ir išbego aušinimo skystis. Variklio temperatūra atvežus pas mus automobilį buvo apie 115 laipsniu.
4.Kuro filtro netikimo priežastis fiksatoriai gale vamzdelių, Jūsų atsiveztam filtrui tie fiksatoriai netiko.
5.Jusu automobilyje vietoje alsuoklio buvo žarna pritvirtinta prie įsiurbimo vamzdžio, kurios nepastebėjom.
6.Dėl trukčiojimo nieko neišprendėm, atlikus pirminę diagnostika problema nenustatyta.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #874: 2010 Birželio 10, 00:03:12 »
Gerbiamas no one,
1. niekas nieko neispute turiu galvoje jokios matuokles  :D Juk kartu stovejom ir ziurejom visi. Variklis perkaitinejo Jus puikiai zinot nuo ko, nes neisijungdavo vintilaitorius kuri sutvarkete.
2. jokios ausinimo slangos pas mane ne kietos
3. man tie fiksatoriai kuo puikiausiai tiko
4. taip as laiko turejau iki penktadienio, bet praktiskai Jus nieko nepadarete tik tai ka aprasiau anksciau
5. nzn kaip galima nepastebeti, kad neidejot nors ir neoriginaluas alsuoklio  (z)
6. dekui, kad operatyviai uzdejot nauja, originalu alsuokli.
Diskusija is mano puses baigta, as savo nuomone issakiau  (h)