226
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Quattro IV diferiancialu blokavimas
« Įrašytas: 2014 Sausio 12, 17:40:18 »
pas tave centre ir gale stovi torsenai , blokiruociu mechaniniu jokiu nera .
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
oi na ir diskusija uzvire. Projekto kaina... isties kadangi 20 v turbo motoro kaina apie 2000 pliko, tai pagalvojau, kad turint sveika galvute, galetu si ta paburti. ir suma vaiksciotu apie 2000 . ideja buvo ne bomba daryt, o tiesiog padidint suspaudimo laipsni, nes kiek apskaiciau dujos (mat tai mano daily ride car) geriai dirba iki 1-12 iki 1-14 . o cia kiek primeciau gautusi 1-10 . na bet turbo. Mintis ties tuom ir tebuvo, gaut ekonomijos(jauciu gausiu bauda uz tainematau kodel galima butu teisti uz tai kad nori su LPG daryt , is esmes su lpg daugiau galima isspaust nei su benzu , aisku naudojant atitinkama sistema (pvz ipurkst slapioj fazej). nereikia isikast vieno kaulo ir sakyt kad jei rimtas projektas tai tik benzas arba jei quattro tai tik 2.2 20v varikli bombint ir pan) , o kas del pasisikaitymo tai apziurejau , kad indeklai tinka tie patys, svaistikliai skiriasi nes pirstas dyzelui daug storesnis. visa kita burtai. na veleno balansavimas- lengvimas... seip va idomu lietuvoje kur atlieka tokius reikalus. kad galetu realiai kainos pasiklausti. Svaistiklius galvojau tuos pacius det- (utopija) kadangi eiga skiriasi per 1 cm grubiai, tai gal 5 mm i apacia ir nesikristu stumuoklis ir aisku nekliutu, nors manau kad cia tikrai jau utopja ir jau mastau apie alternatyvas. savaime aisku nieko nesu pradejes, tai gal ir nepradesiu, visgi reikia pirma projekta patvirtint po to darbus pradet
tai tiek. o seip labai aciu uz info . tikrai nesitikejau tokio demesio
![]()
kazin su teisioginem butu geresne situacija ?
dabar nebebilda ? ta proga galim išsiaiškint kas su maniške ne taip
'reiktu auto salona is mazeikiu i kauna parvezti .
neiseina man pro kauna grystman ir nereikia kad vaziuodamas atgal uzsuktum i kauna , man reikia kad vaziuodamas i vilniu is mazeikiu paimtum dalis ir jei netoli kauno leksi tai uzveztum , nes as kaunietis
vaziuoju grystu atgal y mazeikius veliausiai 23 dienagal noretum pro kauna prasukt tuo paciu,reiktu is mazeikiu parvezt salona auto, dvi priekines sedynes ir viena galine , ne uz aciu aisku
pastaruoju metu peradejo benzas dideliais kiekeis kazkur dingti, uzpilu 10 l tai anksciau uztegdavo 3 men kokiem , o dabar tik pusei menesio
yra duju yranga su eko sistema, elektroninis voztuvas atjungtas i lembda zondas pajungtas i variklio ecu o ne per ta sistema . buvau nuvares prie kompo pajunge , tai klaidu jokiu nerado, tikrino misini ikises ta analizatoriu i duslintuva tai sake misinys ok (na bent jau kai variklis dirba be apkrovos) kol buvau pas meistra garaze viskas ok buvo , bet tik isvaziavau ir vel ta pati dainele . kame saknys gali but? gal duju sistema chujova ? nes daznai buna taip kad imusus laisva pavara ji pati permeta ant benzo ,o paskui isvis variklis uzgesta .tai sakau gal vienu metu ir dujas ir benza leidzia i degimo kamera ?