176
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Automobilio Poliravimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 29, 21:33:59 »
naudoju ir as ta pati ir pirmam kartui buvau supurskes kiek perdaug,bet nuploviau ir iskart sausinau(beja sausinant reikejo gerai patrinti),man efektas patiko ir manau ateity vel naudosiu,bet kaip kazkas sake,paprastam mirtingajam jo nerekomenduoju
kitas klausimas skelbiam fb?



